Ümraniye Klima Servisi

28.02.2021
134
Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Ümraniye Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Ümraniye Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

İstanbul Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye beldesinde klima servisi hizmeti sunarken kullanıcılarını tatmin etmeye odaklanan Ümraniye Klima Servisi her zaman kendine özgü çalışmaları, uzman ekibi ve ilkeleri ile huzurlarınızdadır. Tam donanımlı araçları sebebiyle hiçbir hizmetini ertelemeyen firmamızı tercih ettiğiniz sürece aynı gün içinde beklediğiniz hizmeti alabileceksiniz. Bizi aradığınız sürece her tür husustaki sorularınıza da bunun bunun yanında yanıt bulacaksınızdır.

Ümraniye Klima Servisi’nden Hizmette İlkler

 • Müşteri kesinlikle bekletilmez.

Tek bir telefon sonrası müşteri hangi gün müsait ise o gün beklenen hizmet talep edilen biçimde sunulur. Kullanıcı beklediği hizmeti bulmadan hizmet sonlandırılmaz. Kullanıcı bekletilmez ve talep edilirse aynı gün içinde bile hizmet sunulabilir.

 • Müşteri mağdur edilmez.

Müşteri tatminiyeti en temel ilkesidir. Kullanıcılarını yaptığı her bir işlem sonrası tatmin etmeye çalışır. Gerek hizmet öncesi gerekse hizmet sonrası kullanıcıya her hususta tam destek ve yardımlar sunulur. Kullanıcı mağdur edilmez aksine tatmin edilmek üzere gereken çalışmalar sağlanır.

 • Garantili, güvenilir ve ekonomik hizmetler sunulur.

Kullanıcının en mühim isteklerinden birisi olan garantili ve ekonomik hizmetler sağlanır. Ayrıca kullanıcıya hem hizmet öncesi hem de hizmet sonrası verilen güven pekiştirilmeye çalışılır. Kullanıcı aldığı hizmetten her biçimde tatmin kalır ve sorun yaşamaz. Aldığı güveni sarsacak durumlarla karşılaşmaz. Her zaman en ekonomik bedelleri öder.

 • İşinin arkasında durur.

Klima arızalarında özellikle de uygulamış olduğu parça tamirleri yahut parça değişimleri garantiye girer. Sunulan garantiye her daim servis ve işçilik de dahil edilir. Bunun yanında sunduğu her bir hizmetin arkasında durur. Kullanıcı da aynı sorunu yaşadığında yahut yaşanan sorun düzeltilemediğinde yeniden ücretsiz olarak aynı hizmeti almış olur.

Ayrıca Bakınız.  Kompresör Kısa Devre Yapıyor

İşte bundan dolayı Ümraniye beldesinde klimanızın marka modeli veya çeşidi ne olursa olsun hizmet almak istediğiniz her hususta Ümraniye Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcılarımıza Kısa Öneriler

 • Klimanızı yalnızca gereksiniminiz olduğunda açın.
 • Klimanızı mevsim durumlarına göre doğru ayarlayın.
 • Nemli günlerde nem alma modunda çalıştırın.
 • Bakımlarını düzenli olarak yaptırın ve işlemi siz yapmadan uzmanına yaptırın.
 • Hava filtresini çok fazla temizleyin, hava filtresi kirlendiğinde cihazı çalıştırmayın.
 • Arızalandığında cihaza müdahale etmeyin, yalnızca birkaç basit kontrol yapın, (elektrik kontrolü, kumanda pili değişimi, cihazı kapatıp yeniden çalıştırma işlemi) sorun düzelmiyorsa mutlaka uzman yardımı alın.
 • En ufak arızayı bile önemseyin, arızaları basit, mühim diye ayırt etmeyin.

Bunun yanında hem beklediğiniz sonucu elde edersiniz hem tasarrufu yaşarsınız hem de sağlık poblemleri yaşamazsınız.

Klimanızın arızasının onarılması, bakımının yapılması, monte edilmesi yahut demonte edilmesi gibi durumlar için de Ümraniye Klima Servisi’ne ulaşarak mutlaka yardım alın.

Ümraniye Kombi Servisi olarak; Ümraniye Beko Servisi, Ümraniye Arçelik Servisi, Ümraniye Grundig Servisi, Ümraniye Mitsubishi Servisi, Ümraniye Daikin Servisi, Ümraniye Bosch Servisi, Ümraniye Alaska Servisi, Ümraniye York Servisi, Ümraniye Samsung Servisi hizmetlerini sunar. Hizmetlerinde adı geçen markalar ile bağlantısı bulunmamaktadır. Şirketimiz yetkili servis değildir ve klima kullanan bireylerin onayı ile özel servis hizmetleri sağlamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları