Mitsubishi Electric MSZ-EF Isıtma Soğutma

24.02.2021
70
Mitsubishi Electric MSZ-EF Isıtma Soğutma

Mitsubishi Electric MSZ-EF Isıtma Soğutma

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Mitsubishi Electric MSZ-EF Isıtma Soğutma konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Mitsubishi Electric MSZ-EF Isıtma Soğutma başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

Önemli Bilgi: Sayfamızda açıkladığımız bilgiler Mitsubishi Electric MSZ-EF Kirigamine Zen Duvar Tipi Split Klima Serili 9.000 btu, 12.000 btu, 14.000 btu, 18.000 btu kapasiteli MSZ-EF18VE2W / MSZ-EF22VE2W / MSZ-EF25VE2W / MSZ-EF35VE2W / MSZ-EF42VE2W / MSZ-EF50VE2W / MSZ-EF18VE2B / MSZ-EF22VE2B / MSZ-EF25VE2B / MSZ-EF35VE2B / MSZ-EF42VE2B / MSZ-EF50VE2B / MSZ-EF18VE2S / MSZ-EF22VE2S / MSZ-EF25VE2S / MSZ-EF35VE2S / MSZ-EF42VE2S / MSZ-EF50VE2S model bunun bunun yanında MSZ-SF Deluxe Power İnverter Duvar Tipi Split Klima Serili 9.000 btu, 12.000 btu, 14.000 btu, 18.000 btu kapasiteli MSZ-SF25VE2 / MSZ-SF35VE2 / MSZ-SF42VE2 / MSZ-SF50VE2 model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

Mitsubishi Electric Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Klima iç ünite kapalı durumda ise önce kumanda üzerindeki “ON/OFF” düğmesine basın ve iç üniteyi açın.
  • Daha sonra “MODE” tuşuna basarak cihazı ısıtma moduna almanız gerekir. Isıtma modu “güneş sembolü” ile belirtilir. Bu sembolü kumanda ekranında görene dek “MODE” tuşuna basın.
  • Konum seçiminden sonra “TEMP +,-“ sembolü olan ▼ ve ▲ düğmeleri ile sıcaklık derecesini ayarlamanız gerekir. Siz düğmelere bastıkça sıcaklık derecesi değişecektir. Kumanda ekranını takip ederseniz ayarladığınız sıcaklığı da gözlemleyebilirsiniz.
  • Uygun bir sıcaklık derecesi tespit ettikten sonra “FAN” düğmesini tercih ederek iç ünite fan hızını seçmelisiniz. Bu düğmeye de bastıkça kumanda ekranına bakarak uygun bir üfleme hızı kademesi seçebilirsiniz.
  • Son işlemden sonra klima en kısa bir sürede ortam sıcaklığını yükseltecek ve ısıtma yapacaktır.

Mitsubishi Electric Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Klima iç ünitesi kapalı biçimde ise önce kumanda üzerindeki “ON/OFF” düğmesine basın ve iç üniteyi açın.
  • Daha ardından “MODE” tuşuna çalışma konumunu seçmek için basın. Bu düğmeye art arda basarak kumanda ekranında “kar sembolü” nü görüntülemeniz gerekir. Bunun yanında klima soğutma moduna alınmış olur.
  • Daha sonra sıcaklık derecesi için “TEMP +,-“ sembolü olan ▼ ve ▲ düğmelerini kullanmalısınız. Bu düğmelere bastıkça aynı anda kumanda ekranına bakarsanız uygun bir sıcaklık derecesi seçebilirsiniz.
  • Fan hızını seçmek için de “FAN” tuşuna basmanız gerekir. Bu tuşa bastığınızda fan hızı kademesi değişecek, değişiklik kumanda ekranında belirecektir. Kumanda ekranını takip ederek uygun bir fan hızı seçebilirsiniz.
  • Son işlemden sonra klima en kısa bir sürede ortam sıcaklığını düşürecek ve soğutma yapacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Sigma Klimada POWER/SOFT Fonksiyonu Nedir?
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

PDF kitap indir