Esenyurt Klima Servisi

28.02.2021
133
Esenyurt Klima Servisi

Esenyurt Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Esenyurt Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Esenyurt Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

İstanbul Esenyurt Klima Servisi

Esenyurt Klima Servisi günün her saatinde klima üyelerine beklediği, özlediği ve talep ettiği kaliteli hizmetleri sağlamaktadır. Klima hizmeti alırken her bir aktif üyenin talebi aynıdır. Bu düşünce ile hareket etmekte olan firmamızı aradığınız sürece tatminiyeti yaşayabileceksiniz. Klima servisi hizmetinde tek bir talebiniz ile tatminiyetinizin garantisi oluyoruz. Bundan dolayı her bir sorununuzda yahut cihazınızın gereksinimi olan uygulamada bizi arayabilirsiniz.

Esenyurt Klima Servisi Kampanyalarından Haberdar Olun

Esenyurt beldesinde klima üyelerine yönelik bütçeye uygun çeşitli kampanyalar oluşturan firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bünyemizde hazırlayarak siz değerli okurlarımıza sunduğumuz çeşitli kampanyalarımız aşağıda sunulmuştur.

  • Klima bakım kampanyası

Klimanızın bakım zamanı geldi geçti fakat yaptıramadınız mı? O halde bu kampanyamız siz değerli okurlarımıza göre… Klimanızın bakımını %40 oranında daha düşük fiyata yaptırmak isteğe göre toplu klima bakım kampanyamızı kaçırmayın. Kampanyamız gereği toplu biçimde yapılacak klima bakımlarında %40 a varan indirimler sağlıyoruz.

  • Online kayıtta %20 indirim kampanyası

İnternet kullanan bireylerin yoğunlukta olduğunu düşünerek klima arıza, bakım, onarım, montaj ve demontaj uygulaması için online kayıt oluşturan her bir kullanıcımıza anında %20 indirim paylaşıyoruz. Bu indirimi yakalamak için online sistemimizden klimanız ile alakalı gereken uygulama için kayıt oluşturabilirsiniz.

  • Ücretsiz arıza tespiti kampanyası

Şirketimizdan önceden hizmet almış ve bizi tercih etmeye devam eden kullanıcılarımız için oluşturduğumuz bu kampanyamızda bir seferliğine mahsus servis ücreti almadan arıza tespiti yapıyoruz. Ücretsiz arıza tespiti kampanyamızdan bizden 3 yıl içinde hizmet almış her bir kullanıcımız yararlanabilir.

  • 6 Saat içinde servis hizmeti kampanyası

VİP Servis olarak da adlandırdığımız bu kampanyamız da acil servise gereksinimi olan tüketicilerimiz içindir. Mesai saatleri içinde 6 saate kadar klima servis hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bu kampanyamızı kaçırmayın diyoruz.

Sizler de Esenyurt Klima Servisi aracılığıyla hazırlanan bu kampanyaların birinden veya birkaçından dilediğiniz gün ve saatte faydalanabilirsiniz. Sizlere her zaman beklediğiniz hizmeti sunan firmamız uzman kadrosu ile her daim en yakınlarınızdadır.

Klima Kullanımında İç Ortam Sıcaklığı Kaç Derece Olmalıdır?

Klima özellikle de yanlış kullanım sebebiyle sağlık problemlerinin yaşanmasına etmen olan teknolojik cihazlardandır. Doğru kullanım sağlandığı sürece kullanıcılar sorun yaşamaz aksine klima kullanımı bir çok sağlık poblemlerinı olumlu yönde etkiler yani hastalık derecesinin azalmasına bile neden olabilir. Genelde klimalar her bir kullanıcı aracılığıyla yanlış derecede çalıştırılır. Doğru ayar kaç derece olmalı sorusu da merak edilir.

Klimaların piyasada bir çok marka model ve çeşitte bulunması genel anlamda ısıtma ve soğutma ayarının değişik olmasına neden olsa da önerilen yaz dönemlerinde 24-26°C arası, kış dönemlerinde ise 22-24°C arasıdır.

Esenyurt beldesinde; Esenyurt Daikin Servisi, Esenyurt Beko Servisi, Esenyurt Mitsubishi Servisi, Esenyurt Cartel Servisi, Esenyurt Arçelik Servisi, Esenyurt Bosch Servisi, Esenyurt Toshiba Servisi, Esenyurt Alaska Servisi hizmetleri de sunan firmamız adı geçen markalardan bağımsız çalışmakta olan özel servistir. Genel merkezlerden bağımsız çalışan firmamız yetkili servis değildir. Klima kullanıcısı isteği ve onayı ile özel servis hizmeti sağlamaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Beko Klimada Uyku Modu Fonksiyonu Nedir?
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları