Hoover Çamaşır Makinesi Resetleme

13.02.2021
307
Hoover Çamaşır Makinesi Resetleme

Hoover Çamaşır Makinesi Resetleme 

Hoover Çamaşır Makinesi Resetleme Hoover marka çamaşır makine reset işlemi için sırası ile aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Program menüsünden, pamuklu yıkama seçiniz ve 90 Dereceyi seçiniz. Açma kapama tuşuna basınız. Başlat-çalıştır tuşu ile beraber açma kapama tuşuna aynı anda basılı tutun 5 Saniye. Daha sonra makineden tık diye bir ses gelmesi gerekiyor.

Hoover Çamaşır Makinesi Sıfırlama

Hoover Çamaşır Makinesi Resetleme Bu makale çerçevesinde, “yeniden başlat” terimi ile yalnızca çamaşır makinesi programının yeniden başlatılması manasına geleceğini unutmayın. Okuyucuyu karıştırmamak için makinenin ağırlıkla yeniden yüklenmesi hakkında konuşmayacağız. Bu sebeple, birkaç durumda çamaşır makinesinin yeniden başlatılması gerekebilir:

  • en sık olarak, çamaşırların ceplerinden çıkarmayı unuttukları yabancı bir nesne olduğunda ya da çocuklar davulun içine oyuncak koyduklarında, genellikle makinenin hızlı bir halde durdurulması ve programın yeniden başlatılması gerektiğinde çamaşır makinesi yeniden başlatılır;
  • bazıları makineye bir şey bildirmeleri gerektiğinde yeniden başlatma gerektirir;
  • bazı zamanlar seçilen programı değiştirmek gerekebilir, misal verilecek olursa, yünlü şeyler için hassas bir yıkama yapmak zorunda kaldınız ve farkında olmadan “Pamuk 70 0 ” modunu seçtiniz, bundan sonra yünlü şeyler kesinlikle değersiz hale gelecektir, böylece yeniden başlatmadan yapamazsınız;
  • Ayrıca, makine elektrik kesintisi sebebiyle yıkama işlemi esnasında durduysa yeniden başlatma gerekir. Bazı çamaşır makinesi modelleri elektriği açtıktan sonra yıkamaya devam edecek ve yeniden başlatmadan uygulayabilirsiniz ;
  • ve son olarak, makine sinyallere cevap vermeyi, çamaşırları yıkamayı ve çamaşırları sıkmayı durdurduğunda, yıkama programı askıda kalırsa makinenin yeniden başlatılması gerekebilir . Bazı durumlarda, böyle bir arıza tam anlamıyla sistem kartını yeniden başlatarak çözülür.

Bu etapta başlat düğmesinin ışığı yanıp sönecektir. Derece düğmesini sıkma ayarına getirin ve açma kapama tuşundan makinemizi kapatıyoruz. Çamaşır makinemizi başlat çalıştır ve açma kapama tuşu ile basılı tutarak açıyoruz ve birkaç dakika bekledikten sonra, makinemizi açma kapama tuşundan açıyoruz.

Ayrıca Bakınız.  Bulaşık Makinesi Üst Rafı Nasıl Çıkartılır Takılır ?

Hoover Çamaşır Makinemi Nasıl Sıfırlarım?

Yıkayıcıyı yeniden başlatmak için güç düğmesine basın . Bazı durumlarda ise, makine bir “İptal” düğmesi mevcuttur.

Ek olarak, bir çamaşır makinesini nasıl sıfırlarsınız? Çamaşır makinesi nasıl sıfırlanır:

  1. Yıkayıcıyı kapatmak için GÜÇ düğmesine basın.
  2. Yıkayıcıyı elektrik prizinden çıkarın ya da devre kesiciyi üniteye kapatın.
  3. Güç devre dışıyken, BAŞLAT / DURAKLAT düğmesini 5 saniye basılı tutun.
  4. Yıkayıcıyı tekrar takın ya da devre kesiciyi tekrar açın.

Burada, bir Hoover çamaşır makinesinde bir programı nasıl kapatırsınız?

Yıkama esnasında çamaşır eklemek ya da çıkarmak dilerseniz , güvenlik cihazı kapının kilidini açana kadar 2 dakika bilave edin. Eğer manevrası, gerçekleştirdik zaman yakın kapıyı basın “Başlat / Pause” düğmesine basın ve kaldığı yerden cihaz çalışmaya devam edecektir. To iptal programı , KAPALI konuma seçici olarak ayarlayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları