Bağcılar Klima Servisi

28.02.2021
134
Bağcılar Klima Servisi

Bağcılar Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Bağcılar Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Bağcılar Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

İstanbul Bağcılar Klima Servisi

Bağcılar beldesinde kurduğu şirket ve çalıştırdığı teknisyenleri ile tüm klima üyelerine hitap eden çalışmaları sunmakta olan Bağcılar Klima Servisi bugün de huzurlarınıza değiştirmediği teknik uygulamalar ile çıkmaktan onur duymaktadır. Hizmetlerinde her zaman müşterilerini tatmin etmeye odaklanmış durumda olan firmamızı tercih eden tüketicilerimiz kazanmaya devam ediyor. Bünyemizde bütçenize uygun tüm kampanyalar bulunmaktadır. Klimanızda yaşanan arıza durumlarının çözümünden tutun da her tür uygulamaya kadar olan yardımları bizlerden gün boyu alabilirsiniz.

Bağcılar Klima Servisi ile Tanışın

Bağcılar beldesindeki çalışmalarını 1994 tarihinde başlatmış olan firma kendine özgü çalışmaları ve odaklandığı çeşitli konular üzerinden hizmetlerini sürdürmektedir. Amacı her bir hizmetinde üyelerine beklediği hizmeti sunabilmektir. Bu nedenle de senelerdır her bir çalışmasından müşterilerini tatmin bırakarak ve onların yüzünü güldürerek çıkmıştır. Bundan dolayı de çalışmalarına kaldığı yerden devam edebilme hatta kendini daha fazla geliştirebilme çabası içindedir.

Teknik olarak klimaların arızalarının onarılması, bakımlarının yapılması, monte edilmesi, sökülmesi gibi mühim konularda uzmanlığı yaşattırmakta olan Bağcılar Klima Servisi’ne istediğiniz gün ve saatte varabilirsiniz.

Klima Kullanırken Karşılaştığınız Arızalarda Ne Yapmalısınız?

Klima hiç çalışmıyorsa

Sadece elektriğe bağlı çalıştığından önce konut içinde elektrik olup olmadığını kontrol edin, klima prizi fişe takılı mı diye kontrol edin. Priz fişe takılı değilse takın. Klima kumandasının çalıştığından emin olun. Kumanda pili bitmiş olabileceğinden yeni pil takarak cihazı yeniden çalıştırmayı deneyin. Kumandanın çalışmadığından eminseniz yeni bir kumanda temin ederek cihazı yeniden çalıştırmayı deneyin. Yine bir sonuç alamadıysanız başka bir işlem uygulamadan servisi arayın.

Klimadan su geliyorsa

Klimanın dış üniteden damlalar şeklinde su gelmesi normal bir durumdur. Yalnız iç üniteden su geliyorsa bu durumda bir sorun mevcuttur. Klima iç ünitesinden su geliyorsa; parçalarda problem yaşanabilir, drenaj hortumu eğimi yanlış olabilir. Yapmanız gereken ilk kez drenaj hortumu eğimini kontrol etmek olsun. Eğim yanlış verilmiş ise düzeltin. Normal durumda ise başka bir işlem uygulamayın. Servisi arayarak yardım alın.

Klima soğutmuyor veya ısıtmıyorsa

En çok karşılaşılan arıza durumlarından biridir klimanın ısıtmaması veya soğutmaması. Buna benzer durumlarda yapabileceğiniz şey ortam içindeki açık kapı ve pencereleri kapatmaktır. Bir süre kadar beklediğinizde talep ettiğiniz sonucu alabilirsiniz. Soğutma ayarında iken ortamda ısıtma cihazı, ısıtma ayarında iken ortamda soğutma cihazı olmasın. Bu duruma da özen gösterin. Buna rağmen yine de ısıtma ve soğutma olmuyorsa parçalarda problem yaşanabilir, klima gazı eksik olabilir. Teknik açıdan müdahalede bulunmadan servis desteği almalısınız.

Klimanızda karşınıza çıkan arıza durumu ne olursa olsun teknik anlamda güvenilir hizmet almak isteğe göre Bağcılar Klima Servisi ile iletişime geçin.

Bağcılar Klima Servisi olarak; Bağcılar Beko Servisi, Bağcılar Samsung Servisi, Bağcılar Vestel Servisi, Bağcılar Alaska Servisi, Bağcılar Daikin Servisi, Bağcılar Arçelik Servisi, Bağcılar Mitsubishi Servisi hizmetleri de sunar. Bu hizmetlerini adı geçen markalardan bağımsız özel servis olarak gerçekleştirmektedir. Şirketimiz yetkili servis değildir. Kullanıcı talebi ile özel servis hizmeti sunar.

Ayrıca Bakınız.  Samsung Klimada 2 Step Cooling Fonksiyonu Nedir?
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları