Sharp CRMC-A810JBEZ Isıtma Soğutma

23.02.2021
124
Sharp CRMC-A810JBEZ Isıtma Soğutma

Sharp CRMC-A810JBEZ Isıtma Soğutma

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Sharp CRMC-A810JBEZ Isıtma Soğutma konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Sharp CRMC-A810JBEZ Isıtma Soğutma başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

Önemli Bilgi: Sayfamızda bulunan bilgiler Sharp markalı klimaların bir çok modeline uygun olan CRMC-A810JBEZ model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

Sharp CRMC-A810JBEZ Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Bu model kumandalar ısıtma ayar özelliği özelliğinde değildir. Soğutma, nem alma, fan gibi farklı çalışma fonksiyonları bulunmaktadır.

Sharp CRMC-A810JBEZ Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Öncelikle klima iç ünitesini açın.
  • Ardından klimayı soğutma moduna almak için “MODE” tuşuna basın. Bu tuşa art arda bastığınızda kumanda ekranında farklı çalışma modlarına ait simgeler çıkacaktır. Kumanda panelinde bulunan ve “COOL” olarak bulunan görselin yani “kar simgesi” nin kumanda ekranında belirmesi gerekir. Bu simge kumanda ekranında göründüğü zaman klima soğutma moduna alınmış olur.
  • Sıcaklık derecesini “TEMP ▼ ve ▲” tuşları ile ayarlayabilirsiniz. Tuşlara bastıkça kumanda ekranını takip edebilir ve ayarladığınız sıcaklığı görüntüleyebilirsiniz. Ortam için en ideal sıcaklık derecesini belirlemeniz gerekir.
  • Fan hızını seçmek için “FAN” tuşunu kullanabilirsiniz. Bu tuşa art arda basarak kumanda ekranında değişen fan hızı kademelerini takip ederek uygun bir üfleme hızı seçebilirsiniz.
  • Yapılan işlemlerden sonra klima ortamı ağır ağır serinletmeye başlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Klimada Oluşan Besleme Hattı Arızaları ve Sebepleri
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları