Sanyo RCS-4HVPDXS4EE Isıtma Soğutma

23.02.2021
121
Sanyo RCS-4HVPDXS4EE Isıtma Soğutma

Sanyo RCS-4HVPDXS4EE Isıtma Soğutma

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Sanyo RCS-4HVPDXS4EE Isıtma Soğutma konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Sanyo RCS-4HVPDXS4EE Isıtma Soğutma başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

Önemli Bilgi: Sayfamızda açıklanan bilgiler Sanyo markalı klimalara kullanım yönünden uygun olan RCS-4HVPDXS4EE model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

Sanyo RCS-4HVPDXS4EE Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Klimanız kapalıysa “ON-1, OFF-0” tuşuna bir kez basarak kumandayı açın.
  • Daha sonra konum seçimini yapmak üzere kumanda kapağını aşağıya doğru çekmeli ve orada bulunan “MODE” tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa art arda basarsanız çalışma modlarına ait semboller kumanda ekranına yansır. “güneş sembolü” ısıtma modunu temsil eder. Bu tuşa kumanda ekranında bu sembolü görene dek basmalısınız.
  • Daha sonra sıcaklık derecesi ayarlaması için kumanda kapağı kapalı biçimdeyken panelde bulunan “TEMP ▼ ve ▲” tuşlarına basmalısınız. Tuşlara basarken ekranı da test edebilir, ayarladığınız sıcaklığı gözlemleyebilirsiniz.
  • Fan hızını ayarlamak için kumanda kapağı açıkken panelde bulunan “FAN SPEED” tuşunu kullanmalısınız. Tuşa basarken de kumanda ekranını takip edin, bu sayede uygun bir fan hızı kademesi belirlemiş olursunuz.
  • İşlem ardından klimanız en kısa bir sürede ortamı ısıtacaktır.

Sanyo RCS-4HVPDXS4EE Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Klimanız açık değilse “ON-1, OFF-0” tuşuna basarak klimayı açmalısınız.
  • Ardından konum seçimi yapmak üzere kumanda kapağını aşağıya doğru çekmeli ve orada bulunan “MODE” tuşunu kullanmalısınız. Bu tuşa art arda bastığınızda kumanda ekranında çalışma modlarına ait semboller çıkar. “kar sembolü” soğutma modunu temsil ettiği için ekranda bu sembolü görene dek “MODE” tuşuna basmalısınız.
  • Çalışma konumu seçtikten sonra sıcaklık derecesi ayarlamak gerekir. Bunun için “TEMP ▼ ve ▲” tuşlarına basmalısınız. Tuşlara basarken yine kumanda ekranını kontrol ederek, ortama uygun bir sıcaklık ayarlayabilirsiniz.
  • Fan hızını seçmek için yine kumanda kapağını aşağıya doğru açın ve “FAN SPEED” tuşuna basın. Bu tuşa bastıkça fan hızı değişecektir. Bu değişiklik kumanda ekranına yansıyacaktır. Uygun bir fan hızı kademesi seçebilirsiniz.
  • İşlem ardından klima en kısa bir sürede ortamı serinletecektir.
Ayrıca Bakınız.  Gölbaşı Klima Servisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları