Mudanya Klima Servisi

27.02.2021
141
Mudanya Klima Servisi

Mudanya Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Mudanya Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Mudanya Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

Bursa Mudanya Klima Servisi

Bursa Mudanya beldesinde 1994 senesinden bu yana çalışan Mudanya Klima Servisi her tür klima arıza onarımı, montajı, bakımı, demontajı gibi işlemleri profesyonel kadrosu ile yapmaktadır. Her bir çalışmasını kullanıcı bütçesine uygun hale getiren ve profesyonelce sürdürmekte olan firmamızı tercih eden her bir kullanıcımız her zaman her bir sorunundan kısa bir sürede kurtulmuştur. Kısa sürede yaptığımız başarılı çalışmalarımız nedeni ile de bugün Mudanya beldesinde ikamet eden her bir klima kullanıcısı aracılığıyla bilinmekteyiz. Bundan dolayı de en kapsamlı çalışmalarımızla yine huzurlarınızda olabilmenin gururu içindeyiz.

Kesin, Kalıcı Sonuçların ve Memnuniyetin Yaşandığı Servis

Klima hizmeti alırken çoğu aktif üyenin beklentisi yaşanan arıza durumlarının kesin ve kalıcı olacak biçimde çözüme ulaşması ve sunulan hizmetten tatmin kalınmasıdır. Bunun farkında olarak Mudanya Klima Servisi olarak her şeyden önce kullanıcılarımızın beklentisine yanıt vermeye odaklanıyoruz. Her bir çalışmamızı uzmanına bıraktığımız için tüm klima arızaları profesyonel kadromuz aracılığıyla kısa bir sürede hem kesin hem de kalıcı sonuçlar eşliğinde son bulur. Sunulan hizmet sonrası da kullanıcı mutlaka tatmin ve mutlu edilir. Hizmet bu biçimde sonlandırılır.

►►► Bilmenizi İsteriz…

Klima Kullanımı Sağlığı Etkiler mi?

Birçok sağlık problemlerinin klima kullanımı sebebiyle meydana geldiğinı düşünen ve genelde yüksek gelen elektrik faturalarının klima kullanımına bağlı olduğunu düşünen hemen herkes evinde veya iş yerinde klima kullanmamaktadır. Lakin bu doğru bir düşünce değildir.

Kapasitesi ve montaj yeri yanlış seçilmiş, kullanım talimatlarına uyulmadan kullanılan klimalar sağlığı etkileyebilmektedir. Klima hangi konumda olursa olsun (ısıtma yahut soğutma) üflediği havanın karşısında durulmamalıdır. Klima çarpmalarının temel sebebi de klimanın üflediği havanın direk karşısında durmaktan kaynaklıdır. Klima hangi konumda olursa olsun kanatçıklarını manuel veya otomatik olarak düzeltebilirsiniz. Klima kullanımının sağlık yönünden mühim olduğu bilimsel otoriteler aracılığıyla bildirilir. Özellikle de yaşlılar, şeker hastaları, kalp hastaları ve astım hastaları klimatize ortamda bulunmalıdır. Sağlık yönünden ev veya iş yerlerinde 23°C sıcaklık bunun yanı sıra %50 oranında bağıl nem ideal koşul olarak görülmektedir. Bunu sağlayan da klimalar olduğu için klima sağlığı etkilemez, aksine yukarıda bahsi geçen hastalar ve yaşlılar için özellikle kullanımı şart görülebilir.

Ayrıca Bakınız.  Klima Vakumu Neden Yüksek Olur?

Klima kullanımında sağlık poblemleri yaşamamak için önerileri dikkate almalı, öneriler dışında kullanım sağlanmamalı, bakım ve genel kontrolleri düzenli olarak yaptırılmalı, filtreleri çok fazla temizlenmelidir.

Mudanya beldesindeki hizmetlerimiz; Mudanya Arçelik Servisi, Mudanya Bosch Servisi, Mudanya Vestel Servisi, Mudanya Daikin Servisi, Mudanya Goodman Servisi, Mudanya Cartel Servisi adı altında devam ediyordir. Adı geçen markalar ilişkili olduğumuz markalar değildir. Firma olarak genel merkezlerden tamamen bağımsız çalışmakta olan özel servisiz. Yetkili servis değiliz. Kullanıcı istek ve talebi ışığında özel servis hizmeti sunmaktayız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları