İmmergas Nike Star Arıza Kodları

13.02.2021
184
İmmergas Nike Star Arıza Kodları

İmmergas Nike Star Arıza Kodları 

İmmergas Nike Star Arıza Kodları kombiler, ayar tuşları üzerinde açıklayıcı sembolleri olan kontrol paneline ve kombinin tüm çalışma modlarının rahatlıkla görüntülenmesini ve kontrol edilmesini sağlayan aydınlatmalı bir dijital ekrana sahiptir. Bitermik ana eşanjörü ile sıcak kullanım suyu ve kalorifer ısıtması herhangi bir kayıp olmadan doğrudan alevle temas yöntemi ile üretmektedir.

İmmergas Nike Star Hata Kod Çözümleri

Basit ve kompakt hidrolik tasarımı kombinin kullanım ömrünü yükseltmekta, bakımını kolaylaştırmaktadır. Gelişmiş elektronik kontrol kartı kombinin modülasyonlu ve güvenli çalışmasını sağlamakla birlikte opsiyonel konfor ve tasarruf ürünlerinin bağlantısına da olanak sağlamaktadır.

İmmergas Nike Star 01 Arıza Kodu

İmmergas Nike Star Kombi Ekranında Beliren 01 Hata Kodu Kombinin Ateşleme Yapmadığını Göstermektedir. Bu Durumda Ana Kartta, Elektrotlarda, Gaz Grubunda Veya Cihazın İyonizasyonunda Problem Var Diyebiliriz.

İmmergas Nike Star 02 Arıza Kodu

Cihazda Aşırı Isınma Sorunu Olduğunu Belirten Hata Kodudur 02 Arıza Kodu. Bu Sorun Ya Limit Termostatının Arıza Yapmasından Ya Da Kombinin Fazla Isınma Sebebi İle Problem Yaratmasından Kaynaklanabilir.

İmmergas Nike Star 03 Arıza Kodu

Nike Star Kombide Duman Termostatı Arıza Yaptığında Ekranda Beliren Hata Kodudur.

Ayrıca Bakınız.  Demirdöküm Vinto Kombi Arıza Kodları

İmmergas Nike Star 04 Arıza Kodu

Nike Kombide Elektro Mekanik Kontaklar Da Problem Olduğunda Bu Uyarı Kodu Belirmektedir. Sorunun Hem Teşhisi Hem De Çözümü İçin servisi Aramalısınız.

İmmergas Nike Star 05 Arıza Kodu

Nike Star Kombi Ekranında Bu Hata Kodu Belirdi İse Petekleriniz Isınmaya Bilir. Çünkü Bu Durumda Kalorifer Tesisatı Sensörün De Sorun Var Diyebiliriz.

İmmergas Nike Star 06 Arıza Kodu

Cihazın Sıcak Su Sensöründe Problem Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Durumda Tüketici Olarak Sıcak Su Alamayabilirsiniz.

İmmergas Nike Star 10 Arıza Kodu

Kombinin Tesisat Su Ayarının Olması Gereken Değerin Altında Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. Bu Durumda Nike Star Kombiye Altında Yer Alan Doldurma Musluğu İle 1,5 Bar Değerine Ulaşana Kadar Su Basmanız Gerekmektedir. Su Basma İşlemi Daha sonra Kombi Yeniden Çalışacaktır.

İmmergas Nike Star 20 Arıza Kodu

Nike Star Kombide Parazit Alev Oluştuğunu Bildiren Hata Kodudur. Bu Durumda Cihaza Müdahale Etmemeli İmmergas Servisi İle İletişime Geçmelisiniz.

İmmergas Nike Star 27 Arıza Kodu

İmmergas Nike Star Kombi Devirdaimi Yeterli Derecede Yapmadığı Zaman Ekranda 27 Arıza Kodu Belirmektedir.

İmmergas Nike Star 28 Arıza Kodu

Nike Kombide Sızıntı Olduğunu Belirten Hata Kodudur. Bu Gibi Durumlarda Görmeden Var Sayımlı Bilgiler Vermek Mümkün Değildir.

İmmergas Nike Star 31 Arıza Kodu

Nike Kombinin Oda Termostatı İle Bağlantısının Koptuğunu Belirten Hata Kodudur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları