General Klimada ECONOMY Modu Nedir?

27.02.2021
225
General Klimada ECONOMY Modu Nedir?

General Klimada ECONOMY Modu Nedir?

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için General Klimada ECONOMY Modu Nedir? konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. General Klimada ECONOMY Modu Nedir? başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

General Klima Economy Konumu

Önemli Bilgi: Makalemizde bulunan bilgiler General Duvar Tipi Inverter klimalar için geçerli bir fonksiyondur. ASHA07LGCZ / ASHA09LGCZ / ASHA12LGCZ / ASHA14LGCZ modeller içindir.

General tip klimalarda kumanda üzerinde “ECONOMY” düğmesi ne anlama gelir? General Klimada ECONOMY Modu Nedir? Ekonomi modda klima ne tür çalışma sağlar? Aşağıda sunulmuştur.

General Klimada ECONOMY Modu Nedir?

General Klimada ECONOMY Modu Nedir?

General Klimada ECONOMY Modu Nedir?

Ekonomik kullanım modudur.

Düğmeye bir kez bastığınızda ekranda “ECO” ibaresi görüntülenir. Klima ekonomik çalışma modunu başlatır. Kapatmak istediğinizde düğmeye yeniden basmanız yeterli gelmektedir. Ekranda “ECO” ibaresi kaybolur. Klima normal çalışma moduna geçer.

ECONOMY Mod Hakkında;

Max. da kullanılan ECONOMY modu; soğutma ve ısıtma için kullanılan normal bir klima kullanım modundun ortalama %70 idir.

  • ECONOMY mod soğutma modu sırasında çalıştırılırsa nem alma işlevi artmaktadır. Bu işlev odadaki nemi oda sıcaklığını belirgin biçimde düşürmeden almak istediğinizde bi hayli kullanışlıdır.
  • ECONOMY modu sırasında en ekonomik kullanımı sağlamak adına gereksiz soğutma veya ısıtmayı önlemek için termostat ayarı oda ısısına göre otomatik değişmektedir.
  • ECONOMY modu sırasında odanız iyi soğutulmazsa veya ısıtılmazsa eğer normal çalışma modunu tercih etmelisiniz.
  • Klimanın çalışması durdurulduğu zaman iç ünitenin yeniden açılması durumunda normal çalışma başlamaktadır.
  • AUTO modundaki izleme boyunca ECONOMY düğmesine basarak ECONOMY modu seçilmiş olsa bile klima ECONOMY moduna geçmemektedir.
Ayrıca Bakınız.  Grundig Klima Isıtma Soğutma
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları