Diamond Electric Klima Hata Kodları

Diamond Electric Klima Hata Kodları

Diamond Electric Klima Hata Kodları 

Diamond Electric Klima Hata Kodları klimalar beni izle özelliği ile, odadaki konumunuzu algılayıp oda sıcaklığını ayarlanan düzeyye getirir, hissedilen sıcaklık ile ortam ısısını dengeleyerek maksimum düzeyde enerji tasarrufu sağlar. Kendi Kendini Temizleme Daha temiz nefes almanızı sağlamak maksadıyla geliştirilmiş bu üstün özellik ile eşanjör de oluşabilecek bakteri ve mantarların üremesinin önüne geçilmiş olur.

Böylelikle size sevdiklerinize sağlıklı bir yaşam alanı yaratır. Şık, Ergonomik Uzaktan Kumanda Ergonomik tasarım ve büyük düğmeler parmaklarınız ucunda kolay kontrol olanağı sağlarken, büyük ekranı size ilk bakışta ayrıntılı bilgiler sunar.

Diamond Electric Klima Arıza/Hata Kodları

Diamond Electric klima arıza kodları aracılığıyla cihazınızın sıkıntısını hemen anlayabilir ve teknik personellerimizi yönlendirebilirsiniz. Böylelikle daha hızlı hizmet almış olursunuz.

Diamond Electric Klima Arıza Kodu E1, E2, E3, E4

Sıcaklık sensörü arızası

Diamond Electric Klima Arıza Kodu E5

İç ve dış ünite içerisinde bağlantı hatası

Diamond Electric Klima Arıza Kodu E6

Dış ünite koruması

Diamond Electric Klima Arıza Kodu E10

Kompresör emiş basınç problemi

Diamond Electric Klima Arıza Kodu E13

Kompresör faz problemi

Diamond Electric Klima Arıza Kodu P4

İç ünite bataryasının sıcaklığı çok düşük ya da çok yüksek

Diamond Electric Klima Arıza Kodu P5

Dış ünite kondansatörünün ısısı çok yüksek

Diamond Electric Klima Arıza Kodu P7

Dış ünite deşarj sıcaklık çok yüksek

Diamond Electric Klima Arıza Kodu P9

Anti-cold hava fonksiyonu

Diamond Electric Klima Arıza Kodu P10

Deşarj basınç koruma

Diamond Electric Klima Arıza Kodu P11

Emiş basıncı koruma

Diamond Electric Klima Arıza Kodu P12

Akım aşırı yük koruma

Diamond Electric Klima Arıza Kodu HS

Buz çözme başlıyor

Klima Ekonomik bir kullanım için

Aşağıdakilere dikkat edilmesi gerekir. Hava akışı panjurunu uygun biçimde ayarlayın ve odada bulunanların üzerine doğrudan hava akışından sakının. Oda ısısını sorunsuz bir ortam için düzgünce ayarlayın. Uzun süreli ısıtma ve soğutmadan kaçının, Perdeler ve siyah malzemeler tercih ederek soğutma esnasında güneş ışığının doğrudan içeri girmesini önleyin.

Sıkça havalandırın. Uzun süreli kullanımda havalandırmaya özellikle dikkat edin. Kapı ve pencereleri kapalı tutun. Kapı ve pencereler açık olduğunda, hava odadan dışarı akacak ve ısıtma ya da soğutmanın tesirini azaltacaktır. Ünitenin hava giriş ve çıkışlarına asla nesneler koymayın. Bu etkinin azalmasına ya da çalışmanın durmasına neden olabilir. Zamanlayıcıyı ayarlayın. Üniteyi uzun bir süre kullanmamayı planlıyorsanız, lütfen enerjisini kesiniz ve uzaktan kumandanın pillerini çıkarın.

Enerji fişi takılıyken, klima çalışmasa dahi biraz enerji harcanacaktır. Bundan dolayı enerji tasarrufu sağlamak maksadıyla lütfen enerjiyi kesin. Gc üniteyi ve uzaktan kumandayı televizyon, radyo, müzik seti ya da benzer diğer aletlerden en az 1 m uzak tutun. Bunu yapmamak statik ya da bozulmuş resimlere neden olabilir. Tıkanmış bir hava filtresi soğutma ve ısıtma verimini düşürecektir, Lütfen iki haftada bir temizleyin.

Ayrıca Bakınız.  Chigo Klima Hata Kodları

Diamond Electric Klima Özellikleri

Doğa dostu ve ozon tabakasına zarar vermeyen R410A soğutucu gaz kullanılır. A sınıfı modellerinde minimum enerji sarfiyatı yapılır. Tüm modellerde yüksek düzeyde verim sağlar. Uzun vadeli kullanım özellikleri ile kullanıcı tatminiyeti sağlar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları