Çöp Öğütme Makinesi Su Kaçırıyor ?

Çöp Öğütme Makinesi Su Kaçırıyor ?

Çöp Öğütme Makinesi Su Kaçırıyor ? 

Çöp Öğütme Makinesi Su Kaçırıyor ? bir çöp imhasının içindeki bıçaklar, pırıl pırıl, keskin keskin kılıçlar değil, bi hayli sıkıcı taşlayıcılardır. Bu, bir bertaraf hafifçe alınması gerektiği manasına gelmez – temel güvenlik önlemlerini uygulamazsanız gerçekten acı verici bir halde yaralanması olabilecekdür.

Çöp Öğütme Makinesi Neden Su Kaçırır ?

Çöp Öğütme Makinesi Su Kaçırıyor  Ancak izlemeniz gereken tek bir kural mevcuttur: Bertarafın fişinin çekildiğini ya da devresinin kapalı olduğunu düşünseniz bile elinizi ya da parmaklarınızı asla elden çıkarmayın. Parmaklarınız açıkken bir imha farkında olmadan açılırsa, kanlı ampütasyon yerine çürük parmaklarla sonuçlanmanız olabilecekdür. Ancak bu hiçbir halde gerekli bir risk değildir.

Asla çöp imhasına elinizi sokmayın.

Bu temel kuralı izlerseniz, çöp imhası ile alakalı en yaygın poblemlerin tespit edilmesi basittir ve hemen hemen her daim düzeltilmesi basittir.

O-ring

O-ring yırtılmış ya da kırılmış olabilir. O-ring hasarlıysa değiştirin.

Evye Flanş Contası

Lavabo flanşı contası yırtılmış olabilir. Flanş contası yırtılmışsa değiştirin. Ayrıca, lavabo flanşının nizami bir halde sıkıldığından emin olun.

Su Sıçrama Koruması

Sıçrama koruması yırtılmış ya da hasar görmüş olabilir. Sıçrama siperi yırtılmışsa değiştirin.

Su Sıçrama Koruması ve Durdurucu

Sıçrama koruması genellikle ana contanın bir parçasıdır. Çöp öğütücü, öğütücü ve montaj flanşı içerisinde sızıntı yapıyorsa, sıçrama korumasını hasar yönünden inceleyin. Sıçrama koruması yırtılmışsa ya dahasar görmüşse, değiştirin. Bazı modellerde, sıçrama koruması ve durdurucu bir birim olarak satılmaktadır. Sıçrama siperini ayrı ayrı değiştiremiyorsanız, hem sıçrama siperini hem de durdurucuyu değiştirin.

Ayrıca Bakınız.  Davlumbaz Fan Motoru Sesli Çalışıyor ?
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları