Çankaya Klima Servisi

27.02.2021
140
Çankaya Klima Servisi

Çankaya Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Çankaya Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Çankaya Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

Ankara Çankaya Klima Servisi

Ankara Çankaya beldesinde ikamet etmekte olan kullanıcılarımıza özel faaliyetlerimiz her geçen gün hızımız kesilmeden devam ediyordir. Her zaman kendine özgü çalışmaları ile bilinen ve çalışmalarında da hızını kullanmakta olan Çankaya Klima Servisi bugün de yoksun olduğunuz kalitedeki hizmeti sunabilmek için en yakınlarınızdadır. Sizleri düşünerek var olan ve yine sizleri düşünerek çalışmalarını kesintisiz profesyonel ekibi ile gerçekleştirmekte olan firmamızı aradığınız sürece sorularınız yanıt buluyorken poblemlerinız çözüm ve cihazınızın gereksinimi olan işlemler de sağlanacaktır.

Neden Çankaya Klima Servisi?

Çankaya beldesinde çalışmalarını çok uzun zaman önce başlatmış olan firmamızı neden tercih etmelisiniz? İşte kısa açıklamalar:

 • Çankaya ilçesinin her mahallesine hizmeti bulunmaktadır. Bulunduğunuz mekanı veya bölgeyi kesinlikle ayırt etmez.
 • Önemli olan kullanıcıları aracılığıyla tercih edilebilmektir. Bunun için de üyelerine hizmetlerinde beklediği güveni verir.
 • Kullanıcılarını her bir çalışması ile tatmin bırakır, onları mağdur etmez, zor durumda bırakmaz ve bekletmez.
 • Çalışmalarında tatminiyet en temel ilkesidir. Arkasında hiçbir zaman mağdur kullanıcı bırakmamış ve bırakmayacaktır.
 • İşlemlerine garanti verir ve aynı sorun yaşansa dahi ücret almadan işlemleri yapar.
 • Beklediğiniz zamanda huzurunuzda olur ve her zaman beklediğiniz kalite ve değerde hizmetler sunar.
 • Sektöründe senelerdır hizmet sağlamaktadır ve bundan dolayı klima hususunda hem deneyim hem de tecrübe sahibidir.
 • Çözümlemediği veya çözümleyemeyeceği klima arızası yoktur. Her tür zor durumdan üstün başarılar eşliğinde çıkar, her zorluğun üstesinden gelir.
 • Dilediğiniz zaman arayarak; klima arıza onarımı, klima temizliği, klima demontajı-montajı işlemleri için veya merak ettiğiniz soruların yanıtını alabilirsiniz.
Ayrıca Bakınız.  Kompresör Çalışmadığı Halde Ses Yapıyor

Klima servis hizmetlerinde beklentiniz ne ise Çankaya Klima Servisi olarak sizlerden ekstra bir beklenti ummadan sağlıyoruz. İşte bundan dolayı diyoruz ki her tür klima işleminde seçimleriniz bizlerden yana olsun…

►►► Sizden Gelen Sorular ve Yanıtları…

 • Klima ile evimi ısıtabilir miyim?

Cevap Klima ile evinizi ısıtamazsınız fakat odanızı ısıtabilirsiniz. Eviniz eğer çok ufak ise (1+1 gibi) beklediğiniz sonucu tam anlamıyla elde edemeseniz de ısıtma sağlayabilirsiniz. Lakin daireniz büyük ise multi split klima (bir dış ünite birkaç iç üniteli klima) tercih ederek odalarınızı ısıtabilirsiniz.

 • Klimama bakım yaptırmak zorunda mıyım? Bakım yaptırmadan kullanırsam ne olur?

Cevap Klima bakımı aslında zorunlu bir işlem değildir. Lakin uzman kişiler aracılığıyla yapılması önerilen bir uygulamadır. Tavsiye edilmesindeki neden de sizlerin sağlığının düşünülmesidir. Klimaya bakım yapılmadan kullanılırsa; beklenen sonuç alınamaz, klima çok fazla arızalanır, temiz hava üflemez bu yüzden sağlık poblemleri yaşarsınız, kısa bir sürede kullanım zamanı dolar yani kullanım ömrünü tamamlar, tasarruf sağlamaz. Buna benzer durumlar sebebiyle bakım mühim bir uygulamadır.

 • Klima kullanmak sağlığa zararlı mıdır?

Cevap Çok sık duyduğumuz bir sorudur. Klima kullanmanın sağlığa olumsuz etkileri değil aksine olumlu etkileri mevcuttur. Özellikle yaşlılar, kalp hastaları, astım hastaları klima kullanmalıdır. Lakin mühim olan klima kullanmak değil klimayı doğru biçimde kullanmaktır. Doğru bir ısı ayarı seçilirse, klimanın üfleme mesafesinde ısınma veya serinleme beklenmezse, klima bakımı ve filtre temizliği düzenli yapılırsa klima sağlığı kesinlikle negatif yönde etkilemez.

 • Klima elektrik faturalarını çok mu yükseltir?

Cevap Klima kullanılmayan konutlarda herkesin ortak düşüncesidir bu. Klima kullanımı elektrik faturalarına tabi ki ki yansır. Çünkü klimalar yalnızca elektrik ile çalışmaktadır. Lakin klimayı doğru kullanmak faturaların çok da yüksek gelmesine neden olmaz. İç ortam sıcaklığı ve dış ortam sıcaklığı düşünülerek bir ayar seçilmesi gerekir. Isıtmada kullanılacak ise; 22-24°C ısı ayarı aralığı idealdir. Soğutmada kullanılacak ise; 24-26°C ısı ayarı aralığı idealdir. Bu ayar aralığında çalıştırırsanız bunun bunun yanında gereksiniminiz olmadığı durumlarda yok yere çalıştırmazsanız faturalarınız çok da yüksek gelmez.

Çankaya beldesinde; Çankaya Beko Servisi, Çankaya Vestel Servisi, Çankaya Bosch Servisi, Çankaya Daikin Servisi, Çankaya Mitsubishi Servisi, Çankaya Cartel Servisi, Çankaya Fujitsu Servisi, Çankaya Toshiba Servisi gibi hizmetleri de sunmaktayız. Adı geçen markalar ile hiçbir bağlantımız yoktur. Firma olarak alanında uzman ekibimiz ile genel merkezlerden bağımsız çalışan özel servisiz. Çalışmalarımızı da kullanıcılarımızın istek ve onayları ile özel servis konumunda gerçekleştirmekteyiz. Yetkili servis değiliz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları