Bornova Klima Servisi

27.02.2021
133
Bornova Klima Servisi

Bornova Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Bornova Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Bornova Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

İzmir Bornova Klima Servisi

İzmir Bornova beldesinde kurulduğu ilk günden bu yana kullanan bireylerin istediği hizmeti sunmakta olan Bornova Klima Servisi kendinden emin bir biçimde bölgesindeki ilerleyişini sürdürmektedir. Her zaman tatminiyet odaklı çalışan ve üyelerine da bu tatminiyeti her zaman yansıtmakta olan firmamızı arayarak sizler de poblemlerinıza kesin ve kalıcı çözümler bulacaksınızdır. Ayrıca klimanızın gereksinimi olan bakım, sökme ve takma işlemlerinde de bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

Bornova Klima Servisi

Bornova Klima Servisi

Bornova Klima Servisi klima hususunda uzmanlığını ispatlamış bir firmadır. Klima söz konusu olduğunda her bir çalışmasını özenir, her zaman beklentiye yanıt verecek çalışmaları çıkarır, kullanıcılarını zor durumda bırakmaz ve bekletmez, tatminiyet odaklı çalışır. Bundan dolayı her bir klima kullanıcısı aracılığıyla bilinmektedir.

Bornova Klima Servisi ne Güvenebilirsiniz

Çünkü Bornova beldesindeki her bir kullanıcımız bizi tercih ettiğine pişman olmuyor, beklediği hizmeti alarak tatmin kalıyor. Her zaman talep ettiği hizmet ile karşılaşıyor. Hizmet ardından da her hususta yardım ve destekleri alabiliyor. Bundan dolayı klimanız ile alakalı her tür işlemde bize güvenebilirsiniz. Size yardımcı olmak amacı ile kesintisiz çalışmalar sunduğumuzu da belirtmek istedik.

Klima Arızalarında Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar

  • Klimanız hiçbir biçimde çalışmıyorsa;

Priz ve sigortasını kontrolünü yapabilirsiniz. Daire içinde elektrik olduğundan emin olun.

  • Klimaya elektrik geliyor fakat çalışmıyorsa;

Kumandayı kontrol edin. Kumanda göstergesi çalışmıyor veya silik görünüyor ise pilini değiştirin. Yeniden deneme yapın.

  • Klima çalışmasına rağmen yeterli biçimde üflemiyorsa;

Ön kapağı açın ve oradan filtreyi çıkararak temizleyin. Filtreyi temizleme sonrası yeniden yerine takın ve cihazı yeniden çalıştırmayı deneyin.

  • Klima çalışmasına rağmen ısı vermiyorsa;

Klimayı doğru modda ve doğru ayarda kullanıp kullanmadığınızı kontrol edin. Kullanım kılavuzundan bu husustaki bilgilere varabilirsiniz.

  • Klima çalışıyor fakat verdiği havayı sürekli olarak kesiyorsa;

Üfleme ağzı önü kapalı olabilir. Kontrol edin.

  • Klima iç ünitesinden su akıtıyorsa;

Su gider hortumu tıkalı olabilir. Kontrol etmelisiniz. Pet şişe yahut kova içinde ise dolduğu için iç üniteye suyu geri aktarıyor olabilir. Suyu boşaltmalı ve gider hortumuna aşağı olacak biçimde eğimi vermelisiniz.

  • Klima çalışmadan önce bir süre kadar bekliyorsa veya bu işlemi çalışırken belirli aralıklarda tekrar ediyorsa;

Defrost yani buz çözme işlemi yapıyordur. Bu bir arıza değildir ve bir süre sonra düzelecektir.

  • Kış modunda kullanılırken dış üniteden su akıyorsa;

Bu bir arıza durumu değildir. İç ünitede oluşan dış üniteye aktarılır. Bundan dolayı damlalar halinde su akıntısı olabilir.

Bornova beldesindeki çalışmalarımız; Bornova Samsung Servisi, Bornova Daikin Servisi, Bornova Vestel Servisi, Bornova Goodman Servisi, Bornova Fujitsu Servisi, Bornova General Servisi, Bornova Arçelik Servisi, Bornova Alaska Servisi, Bornova Bosch Servisi olarak devam ediyordir. Adı geçen markalar ilişkili olduğumuz markalar değildir. Şirketimiz özel servistir, yetkili servis konumunda değildir. Çalışmalarımız ise kullanıcı istek ve talebi ışığında özel servis konumunda gerçekleşmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Arçelik Portatif Klima Kumandası Nasıl Kullanılır?
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları