Maltepe Klima Servisi

01.03.2021
134
Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Maltepe Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Maltepe Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

İstanbul Maltepe Klima Servisi

Maltepe ilçesinin her mahallesinde klima servis hizmeti sunan Maltepe Klima Servisi marka model, klima çeşidi veya klima işlemi fark etmeksizin çalışmalarını sürdürmektedir. Her alanda başarılı olan ekibi ile yoluna devam ediyor olan firmamızı aradığınızda her zaman beklentinize yanıt bulabileceksiniz, bundan emin olabilirsiniz. Çünkü amaç senelerdır aynıdır. Yıllardır tüketici mağduriyetini sonlandırmak ve yerini tatminiyetin almasını sağlamak görevdir. Bu görevle de her daim her bir klima kullanıcısının en yakınında yer almaktayız.

Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi Hizmetleri Nelerdir?

  • Her marka model ve çeşitteki klimaların arızalarının onarılması,
  • Her marka model ve çeşitteki klimaların yıllık bakımları,
  • Her marka model ve çeşitteki klimaların monte edilmesi (takılması),
  • Her marka model ve çeşitteki klimaların demonte edilmesi (sökülmesi) gibi hizmetlerdir.

Bu hizmetlerimizden tüm klima kullanıcıları yararlanabilir. Özellikle de klimanızın garanti süresi bitti ise bünyemizde hazırlayarak sunduğumuz kampanyalarımızdan da yararlanabilmektesiniz.

Maltepe’de En İyi Klima Servisi

Eminiz ki her bir klima kullanıcısı olarak tüm çabanız en iyi servise ulaşarak yardım almak… Elektronik olan klimalarınızı güvenilir ellere teslim etmek, güvenilir hizmetlerden yararlanmak, her zaman her bir sorunda gönül rahatlığı ile arayarak bilgiler almak hizmet hususundaki beklentinizdir. Bunun bilincinde olarak siz değerli okurlarımıza özel hizmetlerimizle huzurlarınızda olmaya devam ediyoruz. 1994 tarihinden bu yana süre gelen çalışmalarımızda nasıl hiçbir tüketicimizi mağdur etmediysek bugünden sonra da mağduriyeti yaşattırmak yerine tatminiyeti siz değerli okurlarımıza yaşattırmaya devam ediyor bulunacağız.

Tek bir telefon ile tüm klima arızaları ile ilgiliki geniş bir şekilde bilgileri alabilir, arıza durumlarının çözümü, bakım, demontaj ve montaj işlemleri ile ilgiliki yardımları almak üzere Maltepe Klima Servisi’ni arayabilirsiniz.

Klima Arızaları Hakkında Kısa Bilgiler

  • Klima soğutma yapmıyorsa;

Doğru modu seçerek doğru ayar yaptığınızdan emin olun. Üfleme kanatçığının doğru hizada olduğundan emin olun. Yine de soğutma yapmıyorsa bir çok durum söz konusu olabileceğinden mutlaka uzman yardımı alın.

  • Klima ısıtma yapmıyorsa;

Klimanızı ısıtma moduna aldığınızdan emin olun. Doğru moda alındı ise ısıtma ayarını doğru yaptığınızdan emin olun. Üfleme kanatçığı yönünü doğru seçin. Buna nazaran yine de ortamı ısıtmıyorsa cihazda müdahale etmeden servisi arayın.

  • Klima çalışmıyorsa;

Dairede elektrik olduğundan emin olun, klimanın prize takılı olduğundan emin olun, sigorta attırmadığından emin olun. Kumanda pili bitmiş olabileceğinden sıfır pil takarak deneme yapın. Kumanda arızalı olabileceğinden yeni bir klima ile kullanım sağlamayı deneyin. Yine de sonuç aynı ise başka bir işlem yapmadan uzman desteği alın.

Klimada genel arızalar ve kullanıcı olarak servis öncesi yapmanız gereken durumlar bu biçimdedir. Klimanızın arızasından tutun da gerekli olan tüm uygulamalarında Maltepe beldesinden Maltepe Klima Servisi’ne ulaşarak yardım ve destekleri alabilirsiniz.

Şirketimiz; Maltepe Toshiba Klima Servisi, Maltepe Daikin Servisi, Maltepe Beko Klima Servisi, Maltepe Samsung Klima Servisi, Maltepe Mitsubishi Servisi, Maltepe York Servisi, Maltepe Alaska Servisi gibi hizmetlerini özel servis olarak gerçekleştirir. Şirketimizın genel merkez ile bağlantısı yoktur. Adı geçen markalardan bağımsız olarak çalışan özel servistir. Yetkili servis değildir ve kullanan bireylerin isteği ve onayı ile özel Maltepe klima servisi hizmeti sağlamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları