LG-BKE 7635 D Klimaların Üstün Özellikleri Nelerdir?

27.02.2021
133
LG-BKE 7635 D Klimaların Üstün Özellikleri Nelerdir?

LG-BKE 7635 D Klimaların Üstün Özellikleri Nelerdir?

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için LG-BKE 7635 D Klimaların Üstün Özellikleri Nelerdir? konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. LG-BKE 7635 D Klimaların Üstün Özellikleri Nelerdir? başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

LG-BKE 7635 D Klima Özellikleri

Önemli Bilgi: Makalemizde bulunan bilgiler LG-BKE 7635 D model kombilerde bulunan üstün özellikler ile alakalıdır.

LG-Beko Klimaların Üstün Özellikleri Nelerdir?

LG-Beko Klimaların Üstün Özellikleri Nelerdir?

  • Nem Giderme Konumu

Sıcaklığın düşük, nemin yüksek olduğu günlerde, hava konfor şartlarını sağlamak amacı ile geliştirilen sistemdir. Klimanızda bulunan nem alma modunu özellikle de nemli günlerde tercih etmelisiniz.

  • Akıllı Çalışma Sistemi Konumu

Klimanızın oda sıcaklığını hisseder, fan hızını ve ayarlanan sıcaklığı otomatik olarak kontrol eder. Akıllı çalışma sistem konumu ile klimanız beklediğiniz konfor ortamını yaratır.

  • Programlı Fonksiyon

Klimanızın çalışma ve durma zamanlarını ayarlamanızı sağlar. Hangi saatte çalışmasını yahut hangi saatte durmasını istiyorsanız bu özelliği kullanabilirsiniz. Başlama ve bitirme zamanlarını ayarladığınızda klimanız ayarladığınız program saatinde çalışır ve yine ayarladığınız program saatinde kapanır. Bu özellik size her zaman tasarrufu yaşattırır. Ayrıca daha serin ve sorunsuz bir ortamda konforu maksimum düzeyye ulaştırır.

  • Otomatik Hava Akım Yön Kontrolü

 3 hava çıkış menfezi kanatlarının yukarı-aşağı, sağa-sola hareketleri aracılığıyla hava akımını talep ettiğiniz açıda yönlendirmenizi sağlar. Bunun yanında bulunduğunız ortamda homojen bir sıcaklık dağılımı sağlanır. Cihazı hangi modda çalıştırmak istiyorsanız moda bağlı hava kanatçık yönleri değişmektedir.

  • Otomatik Temizleme

Klimanın çalıştırılması durdurulduktan sonra içinde bulunan nemi kurutarak toz ve bakteri oluşumunu engellemektedir. Bu özellik sebebiyle daha hijyenik bir ortam sağlanmaktadır.

  • Uyku Konumu Otomatik Kontrolü

1 ve 7 saatleri içinde tespit edilen süre sonunda, klimanızın çalışmasını otomatik durduran bu sistemde, sıcaklık ayarı 30 dk. sonra 1°C, 1 saat sonra 2°C yükselir. Bunun yanında diğer günün sabahı size güç ve zindelik verir, daha rahat ve dinlendirici bir uyku sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Uyku modunda istediğiniz saat ayarlaması uygulayabilirsiniz. Genelde gece yapılan bir ayarlamadır ve bu yüzden 1 ile 7 saatleri arasını kapsamaktadır.

  • Uzaktan Kumanda

Klimanızın en mühim üstün özelliklerinden bir diğeride uzaktan kumandasının olmasıdır. Uzaktan kumanda aracılığıyla parmağınızın tek bir hareketi ile klimanızı istediğiniz fonksiyonda istediğiniz sıcaklık ayarında çalıştırabilir veya durdurabilirsiniz. Oturduğunuz yerden bu işlemleri basit bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan uzaktan kumanda her klimanın en üstün özelliklerindedir.

  • Jet Cool/Heat

Ortamın kısa bir sürede soğumasını veya ısınmasını sağlamakta olan bir moddur. Jet cool yani soğutma konumunda klimanız 18°C ayar sıcaklığında 30 dk. kadar kesintisiz çalışma yapar. Jet heat yani ısıtma konumunda klimanız 30°C ayar sıcaklığında 60 dk. kadar kesintisiz çalışma yapar. Ortam daha kısa bir sürede soğutulup ısıtılacağı için acil durumlarda klimanızı bu modlarda çalıştırabilirsiniz.

  • Neo Plasma Hava Temizleme Sistemi

Klimanızın üstün özelliklerinden birisi olan neo plasma hava temizleme sistemi aracılığıyla; gözle görülmeyecek kadar ufak toz, partikül ve bakteriler ortamdan arındırır. Önemli olan bu fonksiyon aracılığıyla daha temiz ve rahat bir ortam sağlamış olursunuz.

Ayrıca Bakınız.  Klima Bakımı Neden Önemli?
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları