Dikili Klima Servisi

27.02.2021
147
Dikili Klima Servisi

Dikili Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Dikili Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Dikili Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

İzmir Dikili Klima Servisi

İzmir Dikili Klima Servisi olarak huzurlarınıza çıkan firmamıza en başta güven duymalısınız. Özellikle de klima sektöründe alınan hizmetlerde güvenin ne demek olduğunun farkındayız. Amacımız da zaten tüketicilerimize güven vererek, onlara yardımcı olarak hizmet sektöründeki varlığımızı sürdürebilmektir. Bu açıdan da amacımıza ulaşmaya çalışıyor bu yöndeki çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Dikili beldesinde klima hizmeti almanız gerekiyorsa bizi aramaktan çekinmeyin diyoruz.

Dikili Klima Servisi

Dikili Klima Servisi

 • Dikili Klima Servisi standartların üzerinde olan değeri, güvenilir ve uzman kadrosu, başarılı çalışmaları, kesin ve kalıcı çözümlerine eklediği ekonomik fiyat aralıkları ile kesintisiz huzurunuzdadır.

Dikili beldesinde sizlerin de klima servisine gereksiniminiz var ise şüphesiz bizleri arayabilir, beklediğiniz güvenle birlikte tatminiyeti de yaşayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz sürece hizmet sektöründeki tatminiyetiniz bizim görevimizdir…

►►► Sizin için araştırmaya koyulduk…

Klima Alırken ve Aldıktan Sonra Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Klima alırken dikkat etmenizi istediğimiz konular:

 • Öncelikle klimayı kullanacağınız odayı, yeri veya ortamı belirlemelisiniz.
 • Klimalar piyasada farklı marka model, çeşit ve kapasitede bulunmaktadır. Bu konular mühimdir.
 • Klima kapasitesi klimanın kullanılacağı ortamın büyüklüğüne göre belirlenir. Bundan dolayı klima kullanacağınız ortamın metrekaresini mutlaka öğrenin.
 • Marka model ve çeşit hususundaki önerileri yakınlarınızdan veya klima satış bayilerinden alarak hareket etmeli ve kafanızda belirlemelisiniz.
 • Klima alırken ucuz veya pahalı ayrımı yapmayın. Klima ayrıntı kısmını kontrol edin ve beklentinizi düşünerek hareket edin. Önemli olan klimanın fiyatı değil beklentinizi karşılayıp karşılamayacağıdır. Bu durumu göz önünde bulundurarak seçim yapın.
 • Servis ağı geniş markaları tercih etmeye çalışın. Bunun yanında servise kolay bir şekilde ulaşabilir ve yaşadığınız sorunun kısa bir sürede çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.
 • Klimanın garanti zamanını önemseyin. Gerekli ise ek garanti yaptırabilirsiniz.
Ayrıca Bakınız.  Klima Gaz Kaçak Tespiti

Klima aldıktan sonra dikkat etmenizi istediğimiz konular:

 • Öncelikle montajı için uzman yardımı almanız gerekmektedir. İşlemi kendiniz yaparsanız cihazın garantisinden yararlanamazsınız. Uzman yardımı alırsanız cihazın montajı uygun şartlar altında yapılır ve garanti sunularak işlem sonlandırılır.
 • Klimanızın kullanım ayarları ile ilgiliki bilgileri uzman ekiplerden alın. Klimanın yaz aylarındaki ısı ayarları ile kış aylarındaki ısı ayarlarını öğrenin. Bu ayar dışında kullanım sağlamayın.
 • Klima alımlarından sonra bakımlarını yılda iki defa yaptırın. Bakım hususunda uzman yardımı almanız sağlıklı kullanım yönünden mühimdir.
 • Klimanızın filtresini kullanım aralığına göre temizleyin. 15 günde bir temizlik uygulaması önerilmektedir.
 • Klimanız arızalandığında servisi arayın, klimanıza müdahale etmeniz yine sağlık poblemleri yaşamanıza ve oluşan arızanın çözümlenmemesi ile birlikte masrafın da artmasına neden olabilir.

Dikili beldesindeki çalışmalarımız bunun yanı sıra; Dikili Daikin Servisi, Dikili Samsung Servisi, Dikili Toshiba Servisi, Dikili Vestel Servisi, Dikili Arçelik Servisi, Dikili Goodman Servisi, Dikili Airfel Servisi, Dikili Alaska Servisi olarak da devam ediyordir. Çalışmalarımız genel merkezden bağımsız özel servis olarak devam ediyordir. Şirketimiz hizmetlerinde adı geçen markalardan bağımsız çalışır. Yetkili servis değildir ve kullanıcı onayı ile bunun yanı sıra talebi üzerine özel servis hizmeti sağlamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları