Daylux KK10A Isıtma Soğutma

24.02.2021
136
Daylux KK10A Isıtma Soğutma

Daylux KK10A Isıtma Soğutma

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Daylux KK10A Isıtma Soğutma konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Daylux KK10A Isıtma Soğutma başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

Önemli Bilgi:Makalemizde bulunan bilgiler Daylux klimaların bir çok modeline uygun olan KK10A model kumanda ile ilgilidır.

Daylux KK10A Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Klimanız kapalıysa pembe renkteki “ON/OFF” butonuna bir kez basın ve klimayı aktif hale getirin.
  • Ardından ısıtma modu için “MODE” butonunu kullanmanız gerekir. Bu butona basarken bunun bunun yanında ekranı takip edin. Çünkü çalışma modlarına ait semboller ekranda belirecektir. Bu sembollerden “güneş” sembolü ısıtma modu demektir. Güneş sembolü ekranda çıktığında klima ısıtma moduna alınmış olur.
  • Isıtma moduna geçildiğine göre ortam için en uygun sıcaklığı seçmek gerekir. Bunun için de “TEMP ▼ ve ▲” tuşlarına basmanız gerekir. Tuşlara basarken bunun bunun yanında ekranı da takip edebilir, ayarladığınız sıcaklığı gözlemleyebilirsiniz.
  • Sıcaklık ayarından sonra fan hızını ayarlamak için “FAN SPEED” tuşuna basmalısınız. Bu tuşa basarken de yine kumanda ekranını takip ederek ayarlanan fan hızı kademesini görüntüleyerek uygun bir kademeyi seçebilirsiniz.
  • İşlemler bitiminde klima ısıtma yapacaktır.

Daylux KK10A Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima açık değilse pembe renkteki “ON/OFF” butonuna bir kez basın ve klimayı aktif hale getirin.
  • Daha sonra soğutma modu için “MODE” butonuna basmanız gerekir. Butona basarken bunun bunun yanında ekrana da bakın. Çünkü çalışma konumları için gerekli olan semboller ekranda belirir. Bu sembollerden “kar” sembolü soğutma modu demektir. Kar sembolü ekranda çıktığı zaman klima soğutma modunda demektir.
  • Soğutma modunu seçildiğine göre ortam için uygun sıcaklık derecesi seçmek gerekir. Bundan dolayı “TEMP ▼ ve ▲” tuşlarını kullanabilirsiniz. Tuşlara bastığınız zaman kumanda ekranını da takip edin sıcaklık derecesi yükselecek yahut düşecektir. Uygun sıcaklığı seçin.
  • Sıcaklık ayarından sonra fan hızı için “FAN SPEED” tuşunu kullanabilirsiniz. Tuşa basarken de kumanda ekranını kontrol ederek uygun fan hızı kademesini görüntüleyerek uygun bir fan hızını bu biçimde seçebilirsiniz.
  • İşlemler bitiminde klima soğutma yapacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Klima Uzaktan Klima İşlevleri
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları