Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları

Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları 

Daewoo Bulaşık Makinesi Hata Kodları Daewoo Electronics bulaşık makinesi hata kodları: nedenleri, onarımı Daewoo bulaşık makinelerinin arızalı parçalarının değiştirilmesi gerektiğinde, ustalarımız orijinal Daewoo parçalarını tercih eder. Müşterinin talebi üzerine, ürünleri için garanti sağlayan diğer üreticilerin benzer bileşenlerini kurmak olabilecekdür.

Daewoo Bulaşık Makinesi Arıza/Hata Kodları

Sonuç olarak, size piyasada olduğundan% 10-20 daha ucuz yedek parça sunabiliriz. Gerçekleştirilen tüm onarım çalışmaları için, garanti kartında garanti süresi belirtilerek bir garanti verilmektedir.

Hata kodu Arıza Olası nedenler
E1 Kapı açık Makine çalışırken kapı açıktır.
E2 Su alımı Su alımında bir sorun var.
E3 Boşaltma Tahliye sistemiyle alakalı bir sorun var.
E4 Sıcaklık sensörü Sıcaklık sensöründe bir sorun var.
E5 Su/ Kaçak Su/ Kaçak
E6 Kaçak Kaçak
E7 Bir ısıtma elemanı. Su ısıtma sisteminde bir sorun var.

Daewoo bulaşık makinesinin tamiri için ustayı aramak için lütfen web sitesinde listelenen telefonları arayın ya da sayfanın sağ tarafındaki geri bildirim formunu kullanın. Operatöre istediğiniz ziyaret zamanını, makinenizin markasını ve modelini söyleyin.

Bir arızanın belirtilerini kısaca tanımlamanız tavsiye edilir, bu bilgi, ustanın yaklaşan tamirat için daha güzel hazırlanmasına ve gerekli tüm yedek parçaları yanına almasına izin verecektir. Müşterilerimizi yarı yolda karşılamak için hatalı bir bulaşık makinesinin atölyemize taşınmasını gerektirmiyoruz.

Ustanın kendisi kararlaştırılan zamanda çağrıya gelir. Makineyi yerine yeniden kurmanız gerekmediğinden, bu size çok fazla zaman ve para kazandırabilir. Onarımdan sonra, tüm çalışma modlarının kapsamlı testleri yapılır ve bir garanti kartı verilir.

DAEWOO Bulaşık Makinesi Onarımı

DAEWOO bulaşık makineniz bozuk olduğu için kirli bulaşıklara bulaşmış bir mutfak lavabosu görmek hoş bir şey değil. Dahası, küçük bir gıda işletmesi yürütüyorsanız, o zaman sizin için heyecan verici olabilir. Arızalı bulaşık makinesi ya da başka herhangi bir ev aleti sebebiyle böyle bir durumla yüz yüzeysanız, telefonunuzu alın ve Cihaz Onarım Uzmanı ile iletişime geçin. Cihazları tamir etmek için yüksek vasıflı işçilerle çalışıyoruz. Yani Toronto’daysanız ya da şehir yakınındaysanız, poblemlerinızı çözmek için hafta boyunca hazırız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları