Aura Klima Arıza Kodları

01.03.2021
463
Aura Klima Arıza Kodları

Aura Klima Arıza Kodları

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Aura Klima Arıza Kodları konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Aura Klima Arıza Kodları başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

Aura Klima Hata Kodları

Aura markalı klimalarda karşınıza çıkan arıza durumları ile ilgili bilinçli olmak istiyorsanız eğer oluşturduğumuz bu yazımıza göz atmanızi tavsiye ediyoruz. Yazımızda Aura Klima Arıza Kodları ile ilgili bilmek istediğiniz ne varsa bulunmaktadır. Teknik açıdan arıza durumları ve nedenleri paylaşımımızda sırası ile anlatılmıştır.

Aura Klima Arıza Kodları

Aura Klima Arıza Kodları

  • RUN ve Timer lambalarının her ikisi birden yanıp sönüyor 

Dış ünite sorunu. Kompresör arızalı olabilir, kapasitörde problem yaşanabilir, cihazın gazı eksik olabilir. Buna benzer durumlarda kullanıcı olarak cihaza müdahalede bulunmadan uzman Aura Servisi teknik desteğine başvurmalısınız.

  • Timer lambası yanıp sönüyor 

Serpantin sensörlerinde sorun var. Kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir uygulama bulunmaz. Arızanın net tespiti ve onarımı için uzman yardımı almanız gerekmektedir.

  • E57 Arızası 

Harici sorun. Cihazın gazı eksik olabilir. Ara tesisat bakır boru kırılmış olabilir. Kompresör basıncı düşük olabilir. Arızanın yerinde tespit edilmesi ve çözümlenmesi için mutlaka uzman teknik desteğine başvurmalısınız.

Ayrıca Bakınız.  VRF- VRV-VRS nedir? Avantajları Nelerdir?
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları