Fatih Klima Servisi

28.02.2021
142
Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Fatih Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Fatih Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

İstanbul Fatih Klima Servisi

İstanbul Fatih beldesinde seneler öncesinde hizmetlerini başlatan Fatih Klima Servisi kendinden emin çalışmaları ile yine huzurlarınızdaki yerini almaktadır. Hizmet sunma hususunda işinde uzman ekibine güvenen ve her zaman için de üyelerine beklediği performansta hizmetler sunmakta olan firmamızı aradığınızda tüm poblemlerinıza çözüm bulmuş olacaksınız. Ayrıca klimalarınız ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtını da yine firmamıza ulaşarak bulacaksınızdır.

Neden Fatih Klima Servisi’ni Tercih Etmeliyim?

 • Çünkü klimanız ile alakalı tüm hizmetlerini beklediğiniz biçimde sunar. Beklediğiniz kaliteli ve güvenilir hizmetleri almış olursunuz.
 • Çünkü poblemlerinıza, gereksiniminiz olan uygulamalara aynı gün içinde müdahale eder. Sizleri asla bekletmez. Hizmette beklemeye son verir.
 • Çünkü beklediğiniz düşük fiyat aralıkları sunar. Yapılması gereken uygulama yahut işlem ne olursa olsun piyasaya göre çok daha düşük fiyatlar sunar.
 • Özellikle de arıza onarımında, bakımlarda, montaj ve demontaj gibi mühim uygulamalarda başarılı sonuçlar çıkarır. Sizleri zor durumda bırakmaz.
 • Memnuniyeti yaşayabileceğiniz hizmetleri sunar, sizleri asla mağdur etmez. Yüzünüzü güldüren çalışmaları çıkarır.
 • Çünkü yaptığı her bir uygulamanın arkasında durur, üyelerine yaptığı işlemler için garanti verir.
 • Çünkü sektöründe senelerdır güvenin adresi olarak bilinir, her bir kullanıcısına güvence verir.

Sizler de her zaman alacağınız her bir hizmette önemsenmek istiyorsanız ve alacağınız hizmette güvene önem veriyorsanız Fatih Klima Servisi ile tanışın…

Klima Kullanırken Dikkat Edilecekler

 • Klimanızı gereksinim durumunda (havalar aşırı sıcak-soğuk olduğunda yahut nem oranı yüksek olduğunda) kullanın. Bu durumlar dışında açmanız halinde fazladan yakıt tüketimi yapmış olursunuz.
 • Klimanızın ısıtma ve soğutma ayarını doğru ayarlayın. Derecenin ideal ayarda olması beklentinize yanıt almanız demektir. Ayrıca yakıt tüketimini de düşürmektedir.
 • Klimanızın filtresi zamanla tozlanabilir ve kirlenebilir. Buna benzer durumlarda filtrenin temizlenmesi gerekir. Filtre temizliğini ihmal etmeden yaptırırsanız daha iyi sonuçlar alırsınız ve sağlık poblemleri da yaşamamış olursunuz.
 • Klimanızın bakım zamanı geldiğinde (yılda iki kez) bakımlarını uzmanına yaptırmanız gerekir. Bakımlar mühim uygulamalardır. Düzenli yapılması halinde; klimanız daha uzun süre beklentiniz yönünde sonuç verir, tasarrufu yaşarsınız ve sağlık problemleri yaşamazsınız.
 • Klima özellikle de yaz zamanında soğutma ayarında olduğunda direk önüne geçip serinlemeyin. Klimanın soğuk havayı direk yüzünüze veya sırtınıza üflemesine izin vermeyin. Daha uzak yerden serinlemeyi deneyin. Bunun yanında sağlık problemleri oluşmaz, daha iyi sonuç elde etmiş olursunuz.
 • Klimanız arızalandığı zaman işlem yapmaya kalkışmayın, bırakın işi uzmanı yapsın, teknik servis desteği alın.
 • Sık sık konut içinde olamıyorsunuz fakat ortamın da mevsim koşullarına göre serin veya sıcak olmasını istiyorsanız zamanlayıcısını kullanın. Bunun yanında klimanız istediğiniz zaman çalışır, istediğiniz zaman çalışmaz. Bu durum da siz değerli okurlarımıza yakıt tasarrufu ve konfor olarak geri döner.
Ayrıca Bakınız.  Electrolux DG11H2-01 Isıtma Soğutma

Fatih beldesinde; Fatih Alaska Servisi, Fatih Arçelik Servisi, Fatih Mitsubishi Servisi, Fatih Toshiba Servisi, Fatih Beko Servisi, Fatih Daikin Servisi, Fatih Vestel Servisi gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Adı geçen hiçbir marka ile bir bağımız bulunmamaktadır. Markalardan bağımsız tamamen kullanıcı talep ve onayı ile özel hizmet sunan bir firmayız. Yetkili servis değiliz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları