Yıldırım Klima Servisi

27.02.2021
134
Yıldırım Klima Servisi

Yıldırım Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Yıldırım Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Yıldırım Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

Bursa Yıldırım Klima Servisi

Yıldırım ilçesinin en iyi klima servis hizmetini sunmakta olan Yıldırım Klima Servisi üstün başarılı çalışmaları ile kesintisiz olarak huzurlarınızdadır. Hizmet sunumu hususunda her zaman uzmanlığı yaşattırmakta olan firmamızı aradığınız sürece beklentinize yanıt alabileceğiniz gibi sorularınıza da yanıtlar alabileceksiniz. Çünkü huzurlarınızda her daim en iyi olabilmek ve en iyi hizmetleri sunabilmek adına yaşamaya devam ediyor bulunacağız.

Yıldırım Klima Servisi olarak her bir çalışmamızda kullanıcılarımızı düşünmekteyiz. Kullanıcılarımızı nasıl tatmin edebiliriz? Kullanıcılarımızın hizmet hususundaki beklentilerine nasıl yanıt verebiliriz düşüncesi ile hareket etmekteyiz. Bundan dolayı Yıldırım beldesinde klima servisine gereksinimi olan tüm tüketicilerimiz bizi güvenle arayabilir.

Yıldırım Klima Servisi’nden Kullanıcılarına Birkaç Öneri

  • Klimanızı seçerken bir çok araştırma yapın. Hangi odanız için klima kullanacağınızı kararlaştırın ve kapasiteyi odanızın büyüklüğüne göre belirleyerek tercihte bulunun. Klima aldıktan sonra montajını da mutlaka işin uzmanına yaptırın.
  • Klimanız arızalandığında yalnızca konutunuzdaki elektriği, kumandanın çalışıp çalışmadığını, kumanda pilinin bitip bitmediğini kontrol edin. Bu kontroller dışında cihazınıza onarım yönünden herhangi bir müdahalede bulunmayın ve mutlaka uzman desteği alın.
  • Klimanızın bakımını ihmal etmeyin. Bakımlar basit ve gereksiz gibi görülen fakat mühim olan uygulamalardır. Bakımların zamanında yapılmaması halinde klimalar beklenen performansta çalışmaz, daha kısa bir sürede kullanım zamanını tamamlar, sürekli olarak arızalanır, arıza masrafı yüksek olur, tasarrufu değil sarfiyatı yaşattırır, bir çok sağlık sorununu yaşamanıza neden olmaktadır. Bu durumları göz önünde bulundurun ve klimanızın bakımlarını yılda iki kez yalnızca uzmanına yaptırın.
  • Klimanızın filtresini düzenli biçimde temizleyin. Filtre zaman içinde kirlendiği için ortama sağlıklı olmayan hava üfleyebilir. Bu açıdan filtre temizliği özellikle de sağlık yönünden mühimdir. Filtreyi 15 günde bir kez temizlemeniz gerekmektedir. İşlemi ihmal etmemenizi öneririz.
  • Klimanızı mevsim durumlarına göre ideal sıcaklık ayarları içinde kullanın. Kış ayları için ayrı yaz ayları için ayrı ayar aralığı bulunmaktadır. Klima kullanım talimatında ısı ayarları ile ilgiliki bilgiler bulunmaktadır. Dilerseniz klimanızın marka modeli ve çeşidine göre değişebilen ısı ayarları hususundaki bilgileri servis personellerinden de öğrenebilirsiniz.
  • Klima ısıtma veya soğutma yani hangi konumda olursa olsun direk yüzünüze veya sırtınıza üflemesin. Böylelikle sağlık poblemleri yaşarsınız. Hatta yapılan araştırma gereği genelde klima ile yaşanan sağlık problemlerinin temel sebebi klimanın direk bir canlı üzerine üflemesidir. Bu durumdan kaçının ve klimanın üfleme mesafesine uzak bir yerde ısınmayı yahut serinlemeyi deneyin.
Ayrıca Bakınız.  Klimanın Özellikleri Nelerdir?

Yıldırım Klima Servisi aracılığıyla önerilen bu önerileri dikkate alırsanız klimanız beklediğiniz performansta sağlık poblemleri yaşatmadan uzun süre siz değerli okurlarımıza beklediğiniz sonucu sunar. Aksi halde maddi manevi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Yıldırım beldesindeki hizmetlerimiz; Yıldırım Vestel Servisi, Yıldırım Daikin Servisi, Yıldırım Mitsubishi Servisi, Yıldırım Arçelik Servisi, Yıldırım Beko Servisi, Yıldırım Alaska Servisi, Yıldırım Toshiba Servisi, Yıldırım Cartel Servisi şeklinde devam ediyordir. Firma olarak genel merkezler veya adı geçen markalar ile bir bağlantımız yoktur. Özel servis olarak her markadaki kombiye kullanıcı talebi ve onayı ile bakmaktayız. Yetkili servis konumunda değiliz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları