Mitsubishi Electric KT3L002 Isıtma Soğutma

24.02.2021
123
Mitsubishi Electric KT3L002 Isıtma Soğutma

Mitsubishi Electric KT3L002 Isıtma Soğutma

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Mitsubishi Electric KT3L002 Isıtma Soğutma konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Mitsubishi Electric KT3L002 Isıtma Soğutma başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

Önemli Bilgi: Sayfamızda bulunan bilgiler Mitsubishi Electric QP06AS / QP06BS / QP06ES / QD08AS / QD08BS / KT3L002 kodlu bunun bunun yanında MP04B / MP04A / MP2B / MH08B / MP07A / KP3AS / M09 AC klima kumandası ile ilgili bilgilerdir.

Mitsubishi Electric KT3L002 Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Bu modelde ısıtma özelliği bulunmamaktadır. Cihazın soğutma, fan, nem alma gibi çalışma modları bulunmaktadır.

Mitsubishi Electric KT3L002 Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima iç ünite kapalı durumdaysa önce açmanız gerekir. Bundan dolayı kumanda üzerindeki “ON/OFF” tuşuna bir kez basın.
  • Ardından soğutma konumuna geçmek için “MODE” tuşuna basmalısınız. “MODE” tuşuna bastığınız sürece kumandanın üst bölümünde bulunan sembollerin altında ▲ işareti belirecektir. Bu ok işareti hangi sembolün altında belirirse klima o moda alınmış olur. Klimayı soğutma moduna alacağınız için ▲ işaretinin “kar sembolü” nün altında olması gerekir. Kar sembolü de kumandanın üst bölümünde bulunan sembollerden soldan ikinci semboldür.
  • Klimayı bu biçimde soğutma moduna aldıktan sonra fan hızını seçmelisiniz. Bunun için yalnızca “FAN” tuşuna basmalısınız. Bu tuşa art arda basarak klima kumanda ekranını da takip ederek, ortam için en uygun fan hızını seçebilirsiniz.
  • Yapılan bu işlemden kısa süre sonra klima ortam sıcaklığını düşürerek soğutma yapacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Yenimahalle Klima Servisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları