Küçükçekmece Klima Servisi

28.02.2021
133
Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Küçükçekmece Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Küçükçekmece Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

İstanbul Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece’de klima üyelerine özel hizmetlerimiz hızımız kesilmeden devam ediyordir. Klimaların gereksinimi olan; bakım, montaj ve demontaj gibi işlemlerde veya yaşanan arızaların son bulmasında her zaman uzmanlık mühimdir. Uzmanlık ile birlikte servis güvence ve garantisi de mühim bir kavramdır. Bu nedenle var olan Küçükçekmece Klima Servisi her zaman başarılarından ödün vermeden çalışmalarına devam ediyordir.

Küçükçekmece’de Aynı Gün Klima Servisi Hizmeti

Klimanız arıza yaptığında, arızanın acil çözümlenmesi gerektiğinde, klimanızın bakımının, montajının yahut demontajının acil olarak yapılması gerektiğinde Küçükçekmece Klima Servisi’ne ulaşın. Şirketimiz aynı gün içinde sunduğu hizmetleri ile üyelerine ekstra bir ücret talep etmeksizin yardımcı olmaktadır. Talep ettiğiniz hizmet ne olursa olsun her zaman huzurlarınızda bulunacağımızı unutmadan bizi arayabilirsiniz.

Küçükçekmece Klima Servisi olarak 20 yıldan daha uzun süredir bu sektörde hizmet sunarak her bir kullanıcımızın ayrı ayrı beklentisinin farkındayız. Klima hizmeti sektöründe hizmet alırken beklentinize yanıt bulmak istiyorsanız bize varabilirsiniz. Klima hususunda sertifikalı ve uzman olan teknisyenlerimiz bunun yanı sıra klima hususunda bünyemizde eğitim alan çağrı merkezi personellerimizle kesintisiz olarak huzurlarınızda bulunacağız.

►►► Müşterilerimize Özel Önemli Bir Dip Not!!!

Klimanızı Doğru Ayarda Kullandığınızdan Emin misiniz?

Günümüz şartlarında klimanın kullanım yoğunluğunu hepimiz bilinmekte. Lakin ne derece doğru kullanılıyor bu hususta ne yazık ki net bir bilgi yok. Klima özellikle de ısıtma ve soğutma modunda iken yanlış ayarlar seçiliyor. Daha sonra bu klima tam anlamı ile soğutmuyor yahut tam anlamı ile ısıtma yapmıyor gibi şikayetler başlıyor… Klimayı doğru ayarda kullandığınızdan emin misiniz peki? O halde size klimada ideal sıcaklık ve konfor ayarı hususundaki bilgiyi aktaralım…

  • Klima özellikle de yaz zamanında biran önce serinleyebilmek amacı ile düşük ayarda tutulur. Hemen her bir aktif üyenin temel kullanım ilkesidir bu… Oda sıcaklığı düştüğünde ise ortamın soğuduğu düşünülerek klimalar kapatılır. Peki bu durum normal mi yoksa hatalı kullanım mı? Bu durum sık yapılan yanlışlardan biridir. Klima ayarı oda sıcaklığına yakın olmalıdır. İnsan vücudu için tanımlanan konfor sıcaklığı, iklim bölgesinden kullanım alışkanlıklarına kadar olan durumlarda değişmektedir. Ülkemiz koşullarına göre klimanızı kışın 22-24°C içinde, yazın ise 24-26°C içinde çalıştırmanız gerekmektedir. Bu derecenin altında kullanımlarda her bir derece için kaba olarak %5 den daha fazla yakıt tüketimi yapmış olursunuz.

Bu nedenle klimanızı ideal sıcaklık aralığında çalıştırmanızı ve kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Küçükçekmece beldesinde; Küçükçekmece Samsung Servisi, Küçükçekmece Daikin Servisi, Küçükçekmece Vestel Servisi, Küçükçekmece Beko Servisi, Küçükçekmece Arçelik Servisi, Küçükçekmece Cartel Servisi, Küçükçekmece Toshiba Servisi, Küçükçekmece Mitsubishi Servisi, Küçükçekmece Alaska Servisi gibi hizmetleri sunmaktayız. Adı geçen markalar ile bir bağımız yoktur. Yetkili servis konumunda değiliz. Özel servis olarak kullanıcılarımızın istek ve onayları içerisinde hizmet sunmaktayız.

Ayrıca Bakınız.  Beşiktaş Klima Servisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları