Goodman HG31ES Isıtma Soğutma

24.02.2021
140
Goodman HG31ES Isıtma Soğutma

Goodman HG31ES Isıtma Soğutma

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Goodman HG31ES Isıtma Soğutma konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Goodman HG31ES Isıtma Soğutma başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

Önemli Bilgi: Sayfamızda bulunan bilgiler Goodman marklı klimaların bir çok modelini çalıştıran HG31ES model kumanda ile ilgilidır.

Goodman HG31ES Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Bu model kumandalar ile ısıtma modu ayarlanamaz. Kumandaya uygun olan klimalar ısıtma seçeneği olan klimalar değildir. Isıtma modu dışında; soğutma, nem alma ve fan modlarında çalışmaktadır.

Goodman HG31ES Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima kapalıysa “ON/OFF” tuşuna basın ve iç üniteyi açın.
  • Daha sonra “MODE” tuşunu kullanacaksınız. Bu tuşa basarken kumanda ekranına bakın “COOL” yazısının solunda “►” sembolü belirmesi gerekir. Bu sembol “COOL” yazısının solunda belirdiğinde yani COOL modunu gösterdiğinde klima soğutma moduna alınmış olur.
  • Daha sonra sıcaklık derecesi için derece sembolü olan “▼ ve ▲” tuşlarına basmalısınız. Tuşlara basarken kumanda ekranının alt kısmını kontrol edin, ayarlanan sıcaklığı gözlemleyebilirsiniz.
  • Ardından fan hızını seçmek için “FAN” tuşuna basmanız gerekir. Bu tuşa bastıkça kumanda ekranının en sol bölümünde bakın orada pervane sembolünün altında sırası ile farklı harfler belirecektir. Bu harfler sırası ile; A (AUTO yani otomatik), H (HIGH yani yüksek), M (MED yani orta), L (LOW yani düşük) fan hızı manasına gelmektedir. Bu harflerin açıklamalarına göre uygun bir fan hızı seçebilirsiniz.
  • Fan hızını da seçtikten sonra klima ayarlanan derecede ortamı serinletmeye başlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Vestel Klimada EKO MOD Fonksiyonu Nedir?
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları