Bayraklı Klima Servisi

27.02.2021
129
Bayraklı Klima Servisi

Bayraklı Klima Servisi

Klima çözümleri sitemizde siz değerli okurlarımız için Bayraklı Klima Servisi konusuyla alakalı bir yazı hazırlamaya çalıştık. Bayraklı Klima Servisi başlıklı yazımız umarım işinize yarar.

İzmir Bayraklı Klima Servisi

İzmir Bayraklı ilçesinin en iyi klima servis hizmetini sunmakta olan Bayraklı Klima Servisi senelerdır sektöründe olduğu için her hususta deneyim ve tecrübe sahibidir. Her konumda ve her koşulda kullanıcılarını düşünmekte olan firmamızı arayan ve öncedensinde yardım alan kullanıcılarımızın tümü beklediği hizmeti almış durumdadır. Çünkü tüm çabamız kullanıcılarımızın tatminiyetidir. Bundan dolayı de klima sektöründe aradığınız ne ise aradığınızı bulmak adına bize dilediğiniz zaman varabilirsiniz.

Bayraklı Klima Servisi Hizmetlerini Nasıl Sunar?

Çağrı merkezi ekibi ile gün boyu telefonlara yanıt verir. Kullanıcılarını önce dinler. Arıza durumlarında yapılması gereken işlem var ise üyelerine tarif eder ve yaptırır. Arıza durumlarında kullanıcı müdahalesi gerekmeyen durumlarda kullanıcı onayı ile kayıt oluşturur. Veya klima bakımı, klima montaj ve demontajı uygulamaları için aktif üyenin uygun olduğu zamanı sorarak kaydı ona göre oluşturur. Talep edilen zaman zarfında donanımlı araçları ile uzman teknisyenler kullanıcı adresinde olur. Kısa sürede gerekli olan uygulama yapılır. Parça tamiri veya değişimi oldu ise garanti sunulur. Cihaz her bir çalışma sonrası çalışır duruma getirilir. Kullanıcı tatmin bırakılır ve ücret alınarak hizmet sonlandırılır. Hizmet öncesi olduğu kadar hizmet ardından da kullanıcıya beklediği destek sunulmaya devam edilir.

Bayraklı Klima Servisi kullanıcı huzurunda her zaman en iyi olma yolunda ilerler, kullanıcılarını dinler, kullanıcılarını bekletmez, kullanan bireylerin talebi olan hizmeti sunmaya odaklanır, kullanıcılarını önemser ve kullanıcılarını her daim çalışmaları ile tatmin bırakır…

Sizleri bilinçlendirmeye devam ediyoruz…

Klimanın Dış Üniteden Su Akıtmasının Sebebi Nedir?

Klima kimi zaman ısıtma kimi zaman soğutma modunda çalışırken dış üniteden su akıtması normal bir durum olarak kabul edilir.

Klimanın iç ünitesindeki mevcut nem, gider borusu ile dışarı aktarılır. Dış ünite montajında sorun yok ise dış üniteden su gelir. Akan su her zaman için damlalar halinde olur.

  • Klima soğutma modunda ise; bakır boruların bağlantı elemanlarında dışarıdaki neme bağlı olarak yoğuşmadan kaynaklı su sızıntısı olabilir. Klima ısıtma modunda ise; çalışma sırasında veya otomatik buz çözme (defrost) işlemi esnasında dış üniteden su akıntısı olabilir. Defrost işlemi mevcut ise işlem bittiğinde su akıntısı sorunu da çözümlenir.

Klima eğer dış ünitesinden su akıtmıyorsa bu normal bir durum olmayabilir. Bu durumda ise montaj işleminde bir sorun olabileceğinden yeniden bir montaj işlemi yapılması yönünden uzman yardımı almak gerekir.

Bayraklı beldesindeki çalışmalarımız; Bayraklı Samsung Servisi, Bayraklı Vestel Servisi, Bayraklı Arçelik Servisi, Bayraklı Daikin Servisi, Bayraklı Mitsubishi Servisi, Bayraklı Airfel Servisi, Bayraklı Alaska Servisi, Bayraklı Goodman Servisi şeklinde devam ediyordir. Şirketimiz adı geçen markalardan bağımsız çalışmaktadır. Yetkili servis değildir. Kullanıcı istek ve talebi ışığında çalışan özel servistir.

Ayrıca Bakınız.  HYK-02 Isıtma Soğutma
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları