Bosch Klima Fiyatları

04.02.2019
147
Bosch Klima Fiyatları

Bosch klima sistemleri için fiyat listesi arayışları 2019 yılında da oldukça dikkat çeken arama başlıklarından biri olmakla beraber iklimlendirme teknolojilerinde oldukça önemli bir yere sahip olan Bosch, üretime kattığı değer sayesinde marka kullanıcılarının yaşam kalitesinin artması için elinden gelen tüm özveriyi yaptığı işe katmaya da devam etmekte Bosch klima fiyatları bakımından da sektöre oldukça değişik soluklar katmaktadır.

2019 Yılı İçin 29 Farklı Çeşit Klima

Bosch ev konforu için ürettiği ürün zenginliğine, her geçen gün geliştirilen klimalarıyla katkı yapmakla beraber, Boschklimalar fiyatlarıbakımından da oldukça dikkat çekmeye devam etmektedir. Bu yönde;

  • Yeni enerji yönetmeliğine uygun
  • A+ enerji sınıfından F enerji sınıfına
  • Salon klima tipinden ticari klimalara kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunmaktadır.
  • Bosch klimalar 9000 BTU sınıfından 48.000 BTU sınıfına kadar değişik yapılara sahiptir.

Ev Tipi Bosch Klima Fiyatları

Bosch ev tipi klima fiyatları bakımından sağladığı fiyat avantajlarını 2019 yılında da devam ettirmektedir. BTU sınıflandırmasına göre 9000 BTU’dan başlayan Bosch klimalar 3217 TL’den başlayan fiyatlarla dikkat çekmektedir. Bosch klimalar evlerin iç dekorlarını daha da modernleştirip, dekorun oldukça önemli bir parçası olurken, evlerin ortamlarını zenginleştiren farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Aynı zamanda ev tipi klimalar üstün performans ve modern dizayn seçenekleriyle de ön plana çıkmaktadır. Ev tipi Bosch tipi klimalar,

  • Ev dekorasyonlarıyla mükemmel uyum sağlayan modelleriyle konforun en üst düzeye çıkarılmasını sağlamaktadır.
  • Bosch ev tipi klimalar aynı zamanda modern klima kumandasına sahip olmakla beraber, klima kumandalarının da sürekli geliştirildiğinden bahsetmek mümkündür.
  • Bosch klimalar, sinyal gönderme noktası, çalışma göstergesi ekranı, sıcaklık ayar düğmeleri, çalışma modu seçim düğmesi, zamanlayıcı seçim düğmeleri, çalışma durdurma düğmesi, fan hızı kontrol düğmesi, kanatçık kontrol düğmesi, enerji tasarrufu sağlayan özelliğin yanı sıra hafıza moduna sahip özelliğiyle de dikkat çekmektedir.
Ayrıca Bakınız.  2019 Klima Fiyatları

Yüksek Enerji Verimliliği

Bosch ev tipi klimalar farklı ve modern dizaynlarıyla ev ve ofis dekorlarına kattığı değer yanında yüksek enerji verimliliğiyle de dikkat çekmektedir. Bunun yanında farklı kapasite seçenekleri ve çevre dostu özellikleriyle iklimlendirme konusunda kullanıcılarına ek katkılar sağlayan Bosch klimalar şık ve kompakt tasarımlarıyla da Bosch klima yorumları 2019 açısından oldukça olumlu yorumlara sahip olmaktadır.

10.000+ BTU Sınıflandırılmaya Sahip Bosch Ev Klimaları

Bosch ev klimaları için 10.000 BTU üzeri modellere fiyat incelemesi yapıldığında Bosch klima fiyatları 5000 TL’den başlarken, üstün performanslı bu klimaların yüksek enerji kriterlerine uygun olarak geliştirildiği görülmektedir. Özellikle klima enerji tüketimleri konusunda oldukça önemli değerleresahip olan Bosch klimalar önceden içerdiği tek ve sabit ortam sıcaklığı ile kısıtlı özelliklere sahip olsa da şu anda yetmiş dış ortam sıcaklığı sağlayabilecek şekilde üretimleri sağlanmaktadır. Tüm Bosch klimalar birden fazla gerçekçi ölçüm noktasında test edilmekte ve yapılan her bir testte verimliliklerinin de gittikçe arttığı görülmektedir.

Bosch Ticari Klima Fiyatları

“Her mevsim dilediğiniz havayı sunar” sloganıyla ortaya çıkan Bosch ticari klimalar, bu yönde geliştirdiği klimalarda hem ozon tabakasına zarar vermeyen gaz salınımı hem de oldukça önemli bir oranda enerji tasarrufu sağlayan yapıda ürettiği önemli modellerle 2019 yılında da oldukça dikkat çekmektedir. R410A olarak tabir edilen ve atmosfere zarar vermeyen gazların başında gelen gazı kullanan Bosch klimalar ticari anlamda hem performans hem de tasarruf özelliklerinin yanında, eş zamanlı çalışma faktörü ve kolay montaj tasarımlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Bu da ticari anlamda müşteri beklentilerinin tam olarak karşılanması anlamına gelecektir. Bosch ticari klima fiyatlarına bakıldığında ise fiyatların sürekli değişken bir yapıda olmasından hareketle kesin bir fiyat sunulamamakla birlikte başlangıç fiyatlarının 6000 TL’den başladığının da belirtilmesi gerekmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Baymak Kombi Klima Fiyatları ve Kampanyaları

Sadece İhtiyaç Duyulduğu Kadar Enerji Tüketim Özelliği

Bosch klimalar sahip olmasının yanında geliştirilmesi için de oldukça çaba gösterdiğiinverter teknolojisi sayesinde sağladığı maksimum konforla birlikte, müşterilerine dört mevsim konforlu kullanım şansı da sağlamaktadır. Dünya iklim ve atmosferinin sürekli değişmesinden de hareketle soğutma ve ısıtma yükleri de aynı doğrultuda değişirken Boschinverter klima kompresörleri devir hızını otomatik ayarlamakta, bu sayede Bosch klimaların sadece ihtiyaç duyulduğu kadar enerji harcadıkları da görülmektedir.

  • Bosch klimalar diğer muadil markalarla karşılaştırıldıklarında istenilen sıcaklığa daha çabuk, daha kolay ve daha sorunsuz ulaşmaktadır.
  • Bosch klimalar aşırı soğutma ve aşırı ısıtmayı engelleme özelliği sayesinde enerji tasarrufu sağlarken, kullanıcılarına oldukça fazla avantaj sağlamaktadır.
  • Bosch klimalar aynı zamanda aşırı sıcaklık dalgalanmalarını da engelleyici özellikte üretilmiştir.

Boschinverter klima yorumları için göze çarpan bir diğer detay da Bosch klimaların tamamının PAM adı verilen “darbe genlik modülasyonuna” uyumlu yapılarıdır. Bu sayede voltaj dalgası akım dalgasının formuna uyduğu için klimanın kullandığı elektriğin daha verimli ve daha az kayıp ile kullanıldığı görülmektedir. Bu da Bosch klima fiyatları açısından oldukça ayırt edici bir özelliktir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Klima Arızaları